Útok na Tomáše Kluse, zpěvák přišel o miliony
7.1.2023
Kategorie: Hudba

Odporný útok na Kluse: Přišel o miliony! Co mu vzkázala Čvančarová?

Když v sobotu ráno otevřel oči, čekal Tomáše Kluse pořádný šok. Stal se obětí útoku zákeřných hackerů. Zpěvák tak přišel o miliony zhlédnutí, které za léta na scéně nasbíral.

V téhle internetové době se bohužel takové věci dějí pořád častěji, a zdá se, že jim nelze zabránit. Hackeři napadají i sociální sítě. „Jak to tak vypadá, přišel jsem o klipy, videa, sledující na YouTube. Ještě včera nám nějaký hacker posílal Elona Muska,“ napsal Klus na svém Instagramu. Vůbec se z toho ale nehroutí, naopak.

„Žádná velká smuténka z toho mě nenapadá. Začít znova je vzpruha ducha. Jen mě to přivedlo k myšlenkám o křehkosti a pomíjivosti světa, jemuž tolik důvěřujeme a trávíme na něm tolik času…“ rozepsal se hudebník, jenž má ve sbírce Zlatého slavíka.

„Ve skutečnosti se nic nestalo, na skutečném Tomáši Klusovi se nic jiného, než skutečný Tomáš Klus vysílat nedá. Budu si více vážit toho, že skutečně jsem,“ uvedl Klus, který nahrál skladby jako Pocity, Sibyla, Nina či Pánubohu do oken.


Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tomáš Klus (@tomas_klus)

Jeho postoj k situaci přijali fanoušci s obdivem, stejně tak některé známé osobnosti. „Krásný text! Nejsi žádná vařená žába,“ napsala pod příspěvek Kluse herečka Jitka Čvančarová, zatímco Tereza Brodská přihodila smajlíky s otevřenou pusou. „Tohle je krásná ukázka toho, jak se z prohry dá udělat výhra,“ reagovala Marie Doležalová, jež ztvárnila Sašu v legendárním sitcomu Comeback.

Jak rychlý bude Tomášův comeback na YouTube?

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Přečtěte si také