Sabaton vystoupí v Ostravě
5.1.2023
Kategorie: Hudba

Zrušený koncert Sabaton v Česku? Lístky nevracejte!

Že jste si koupili lístky na slavnou kapelu Sabaton, ale dostala se k vám zpráva, že koncert v Ostravě zrušili? Pak vězte, že se bát vůbec nemusíte. Šlo jen o internetový vtípek kvůli hokejovému mistrovství světa juniorů.

Češi totiž porazili 2:1 po prodloužení Švédy a postoupili do finále. Internet okamžitě zaplavily nejen gratulace klukům do Halifaxu, ale také srandovní videa a zprávy. No, a právě jedna z nich vzbudila paniku, když jistý fanoušek napsal na sociální síti komentář: „Nevíte, proč Sabaton zrušili letošní koncerty v Česku?“

Pochopitelně však šlo pouze o žert, jelikož slavná kapela pochází právě ze skandinávské země, jíž Jiří Kulich a spol. odsoudili „pouze“ k bitvě o bronz. Frontman Joakim Brodén zahraje s kapelou v Ostravar Areně 10. května. Sabaton slibují zbrusu novou show, na kterou budou příznivci dlouho vzpomínat. Jako speciální hosté vystoupí japonské dívky Baby Metal a finští monstra Lordi.

„V Ostravě se schyluje k opravdu nevšednímu hudebně-kulturnímu zážitku! Do varu vás dostane velkolepá, strašidelná show Mr. Lordi a jeho maskované party Lordi. Baby Metal rozdrnčí každou buňku vašeho těla svým nevšedním vystoupením a ve finále dostanete velkou, přímo elektrizující a precizně podanou lekci z dějin válek od bojovníků Sabaton!“ lákají organizátoři. Vstupenky můžete kupovat v síti Ticket Portal.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Archiv Sabaton

Přečtěte si také

Štítky:,