Survivor 2023: Soutěžící budou Petr Švancara, Vašek Matějovský, Besky, Andrea Bezděková či Kundosaki
3.1.2023
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Survivor: Kdy se poletí a kdo bude letos soutěžit?

Jak už jsme informovali, soutěž Survivor Česko & Slovensko byla vůbec nejhledanějším televizním pořadem na Googlu za minulý rok. No, a poběží i letos. S hvězdnými soutěžícími, které byste rozhodně nečekali! Zapojit se má bývalý fotbalista, moderátor i modelka.

Televize Nova rozjela konkurz na druhou řadu už na podzim, moderátor zůstane stejný. “Já devátýho ledna vypadnu na ten ostrov,“ řekl Ondřej Novotný v podcastu Kudy běží zajíc, který uvádí novinář Jan Podroužek.

Ano, Ondra se vydá opět na Dominikánskou republiku, kde se odehrála i premiérová série, jež se nakonec setkala s úspěchem. Diváci sice očekávali, že bude o něco akčnější jako u zahraničních produkcí, ovšem i “náš formát” nakonec trhal sledovanost. Následující řada ale má být prý už drsnější, účastníky čekají mnohem ztížené podmínky pro přežití a dění bude více dramatické.

Švancara i Matějovský

Vítěz soutěže Survivor si odnese pohádkovou odměnu 2 a půl milionu korun, stejně jako loňský šampion Vladimír Čapek. Kdo se o ni popere? Jsou to hodně zajímavá jména! Podle našich zdrojů se ukáží v soutěži třeba bývalý fotbalista a bohém Petr Švancara, herec a moderátor Vašek Matějovský, Kateřina Klinderová alias Kundosaki, jíž můžete znát z organizace OKTAGON, vítězka „novácké“ kulinářské show Master Chef Besky, půvabná modelka Andrea Bezděková, herečka a zpěvačka Karolíne Krézlová či Barbora Mlejnková, profesionální hráčka pokeru. Zúčastnit se původně měl také herec Roman Tomeš, jenže nakonec bohužel musí na operaci.

Kliknutím se dostanete na náš Instagram

Podle serveru Extra.cz se na ostrově ukáží také model Josef Kůrka a tanečnice Radka Pavlovčinová. Martin Schrenier, o němž také psali, to sám vyvrátil. Reakce diváků jsou rozporuplné. Vůbec největší pozitivní ohlas je na Švancaru, jehož jsme v redakci kontaktovali. Účast nevyloučil, ale ponechal to bez komentáře. Fanoušci se těší také na hvězdu seriálu O mě se neboj Matějovského, někteří další naopak podle nich nemají v takovém typu soutěže co dělat.

Nova již tým celebrit zveřejnila, čtěte zde.

Text: Jan Rochovanský
Foto: TV Nova

Mohlo by vás také zajímat