Víta Starý z Mandrage sekl s drogami
31.12.2022
Kategorie: Celebrity

Víťa Starý sekl s drogami. Fanoušci mu posílají podporu

Alespoň jedna pozitivní zpráva ohledně zpěváka skupiny Mandrage! Víťa Starý prý sekl s drogami, jeho léčba dopadla úspěšně. Fanoušci mu posílají obrovskou podporu.

Všechny šokovala informace ohledně jeho nemoci. Tohle už je ale o dost lepší novina. Víťa totiž vyhrál boj s tvrdými látkami, a to nedokáže každý. Potvrdil to jeho blízký přítel.

„Z léčebny vyšel čistý. Vím, že v drogách už nejede,” řekl onen zdroj pro Prima Ženy s tím, že se Víťa chtěl po léčení vrátit k hudbě. “Začal dělat v jednom plzeňském divadle, zakládal kapelu a chtěl se vrátit k muzice. Jeho ambicí rozhodně nebylo vrátit se zpátky na vrchol, vyprodávat haly, ale hrát jenom tak pro radost, klidně pro pár lidí v malých klubech,” cituje server.

Velkou oporu má Starý v milované mamince. Podporu mu ale na dálku posílají i fanoušci, které jeho situace tíží. “Pořád na něj myslím. Musíme doufat, že Víťa najde sílu,” psala na sociální síti třeba fanynka Marta. “Víťo, ty to dáš! Máme tě moc rádi,” vzkázali další.

Věřme, že se Víťa k hudbě jednou opravdu vrátí a bude zase rozdávat jen samou radost, jak to po dlouhá léta dělával. A kdo ví, třeba ho na pódiích uvidíme s celou kapelou Mandrage.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Archiv Mandrage

Mohlo by vás také zajímat