Leoš Mareš opět chystá Silvestrovské pecky
19.12.2022
Kategorie: Hudba

Mareš o Silvestrovských peckách: Kdo vystoupí?

Když tenhle projekt udělal loni, byl z toho velký úspěch. Moderátor a nově také producent Leoš Mareš opět prodává vstupenky na online show Silvestrovské pecky. Letošní ročník má podnázev Ještě více hvězd. Jejich jména se ale rozhodl ututlat.

Vstupenka stojí 1490 Kč, Mareš ale dělá tajemného. Prý pro lepší efekt. „Pořád mi někdo říká, abych prozradil jména, a já se tomu bráním. To musíš říct, díky tomu prodáš víc vstupenek, kdyby lidi věděli, kdo tam bude, říkají. Pak se ale sníží ten efekt, když tam přijde vystoupit někdo nečekaný, lidi udělají: Wau!“ začal Leoš své povídání na Instagramu. A rozhodl se zatloukat, zatloukat, zatloukat! „Loni jsem oznámil Kabáty. Letos jsem se rozhodl, že to prostě neřeknu.“

Že je to škoda? Ani náhodou! „Není to škoda, na Silvestra to uvidí všichni,“ culil se Mareš. Loni s ním skrze obrazovku oslavila příchod nového roku spousta lidí. „Přivedu všechny slavné, na které mám číslo,“ lákal tehdy. Tak schválně, jestli dokáže laťku letos překonat.

Leoš Mareš zase chystá program na Silvestra

Leoš Mareš zase chystá program na Silvestra

„Kdo by to byl před pár lety řekl, že je vůbec možné přenést zábavu a večírek přímo do vašich domovů prostřednictvím obrazovky televize nebo počítače? Že si jde prostě udělat mejdan s tanečky a chlebíčky tímto způsobem. Moc za to děkujeme a těšíme se opět na Silvestra!“ píše se na předprodejní síti TicketStream, kde jsou vstupenky k mání.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Mohlo by vás také zajímat