Aneta Langerová prozradila, jak ráda tráví Vánoce
13.12.2022
Kategorie: Celebrity

Ideální Vánoce? Koncerty a linecké, culí se Langerová

Jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček Aneta Langerová dorazila do studia Frekvence 1, aby živě do éteru zahrála skladby Marie, Svatá Kordula, Voda živá a Jak krásné je být milován. Prozradila, jaké má nejraději vánoční cukroví, na jaký dárek se letos nejvíce těší, i proč má ráda vinylové desky.

Na úvod si Aneta Langerová vybrala baladu o pospolitosti Marii, protože se podle ní skvěle hodí do předvánočního času. Následně v rozhovoru na sebe například prozradila, že jejím nejoblíbenějším cukrovím je klasické linecké. Letos jsou pro ni nejkrásnějším dárkem koncerty, které ji čekají ještě do konce roku.

Zpěvačka je zrovna uprostřed koncertního turné k poslednímu albu Dvě slunce, které mimo jiné vyšlo i na vinylu. „Vinylové desky mám strašně ráda. Mám doma gramofon, protože člověk si k tomu sedne, udělá si siestu a čas k poslechu,“ vysvětlila Aneta Langerová. Nicméně na CD úplně nezanevřela a bude pokračovat v jejich vydávání. Velkou výhodou vinylových desek jsou rovněž obaly, díky velikosti na nich skvěle vynikají fotky.

Koncem listopadu Aneta Langerová oslavila narozeniny, moderátoři Lubka Ponížilová a Míra Michálek jí jednak k nim dodatečně popřáli, ale také je zajímalo, jak je oslavila a co jí udělalo největší radost.  „Oslava byla koncertní, hráli jsme v Bratislavě v divadle, kde jsme měli samostatný koncert s kapelou a smyčcovým triem,“ odpověděla zpěvačka.

A nebylo to poprvé, protože narozeniny často tráví vystupováním v zahraničí. Ještě prozradila zvědavým moderátorům: „Velkou radost mi udělalo, když mi celá kapela zazpívala k narozeninám, protože mě překvapila v šatně. Oni nádherně zpívají, taky jsme na tom docela dlouho pracovali během covidu, když jsme měli tu možnost. Během koncertu hodně zaznívá jejich sborový zpěv. Miluji, když zpívají.“

Aneta Langerová koncerty miluje

Aneta Langerová koncerty miluje

V adventním čase připravuje Frekvence 1 pro posluchače speciální vánoční Music Studia Live, ve kterých interpreti živě zahrají přímo do éteru songy včetně vánočních. Začínají vždy v 8 hodin, zítra přijdou hned dva hosté – zpěvačka Marta Jandová spolu s tátou Petrem Jandou a 21. prosince slovenská kapela No Name.

Text: Redakce
Foto: Facebook, Helena Kadlčíková

Přečtěte si také