Festival Votvírák se vrací
1.6.2022
Kategorie: Hudba

Votvírák se vrací! V Milovicích po třech letech proběhne největší festival

Je to tady! Čínská chřipka ustála, po třech letech se konečně vrací největší tuzemský multižánrový festival Votvírák. Tradičně ho bude hostit bývalé vojenské letiště v Milovicích, kam se sjedou známí interpreti, aby „votevřeli“ letní hudební sezonu.

Upřímně, oproti minulým ročníkům je program, který před nedávnem oznámili organizátoři, poněkud slabší. Například ubyla rocková stage, kapely tohoto žánru ukážou své hity na hlavní central stage. Je tu ale jedno ale. Votvírák se, jak už bylo zmíněno, vrací po dvou covidových letech, naposledy jsme ho viděli v roce 2019. A fanoušci proto tuhle věc pořadatelům jistě prominou.

I tak totiž bude letos rozhodně z čeho vybírat. Na hlavní stage vystoupí během druhého červnového pátku a soboty jména jako Divokej Bill, No Name, Arakain, Škwor nebo úřadující zlatí slavíci Mirai. Na druhém – čistě hiphopovém pódiu – se ukáží Paulie Garand, Moja Reč, Smack či Kontrafakt s Rytmusem a Egem.

festival Votvírák

Program letošního festivalu Votvírák

V Milovicích chybět nebudou ani tradiční stany s taneční hudbou, a mnozí už se těší na tuny výborného jídla a drinků. Být u toho můžete i vy, vstupenky začínají na 699 korunách.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Festival Votvírák

Mohlo by vás také zajímat