Pharmaggedon Dymytry
6.5.2022
Kategorie: Hudba

Deska Pharmageddon má platinu. Dymytry už lákají na Vánoční tour

Kam přijeli, tam bylo narváno. Dymytry úspěšně odjeli jarní turné Pharmageddon k nové stejnojmenné desce. Ta se dokonce díky velkému zájmu stala platinovou. A fanoušci už se nemůžou dočkat další koncertní šňůry po Vánočních halách.

Naše redakce zavítala během zmíněného turné na show do Kadaně, a stálo to za to. Nejnovější hity sice stovky příznivců tolik nerozezpívaly, což je vzhledem k nedávnému vydání desky celkem logické, jak ale přišly na řadu starší známé hity, atmosféra byla taková, na jakou jsme na koncertech kapely zvyklí.

A vynachválit si ji nemohli ani samotní Dymytry v čele s frontmanem Protheusem. „Pharmageddon Tour byla neskutečná jízda! Třeba v Olomouci jsme byli naší rodině na dosah ruky, atmosféra byla boží!“ napsala skupina na Instagramu. Tam se také pochlubila, že se album stalo platinovým.

Dymytry lákají na Vánoční Tour.

Dymytry lákají na Vánoční Tour.

„Pharmageddon je pár dní po vydání zlatý! A to jen a jen díky vám. Protože vy jste zlatí, platinoví, diamantoví! Zlatou desku jsme dostali ve Zlíně, oslava byla velká!“ zářili Dymytry radostí. Teď už se těší na léto plné festivalů, v zimě se zase vrátí do hal. Čeká je totiž speciální Vánoční turné. Celkem ho přivítá šest velkých měst (Ostrava, Brno, Pardubice, Praha, České Budějovice, Plzeň). Vstupenky jsou už nyní k dispozici v předprodejní síti TicketStream.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Archiv Dymytry

Mohlo by vás také zajímat