Park Boheminium znovu otevírá
14.4.2021
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Park Boheminium otevírá a chystá nové modely

Po několika měsících otevřel své brány mariánskolázeňský park Boheminium. Návštěvníci tak nepřijdou o úžasné jarní dny, kdy bývá park nasycen energetickou atmosférou nejkrásnější. Stejně jako každý rok je připravena spousta novinek. 

Park Boheminium byl na několik měsíců uzavřen na základě vládních opatření, která souvisela s epidemií koronaviru. Správci mariánskolázeňského parku miniatur ale rozhodně nelenili. „Během nekonečné pauzy byl ideální čas na renovace a rozvoj. Největší prostor jsme věnovali opravám miniatur, které jsme nakoupili od města Mariánské Lázně. Také výroba běžela po celou dobu téměř bez omezení, a tak můžeme představit i nové modely. Hlavním lákadlem pro letošní sezónu bude největší česká jízdárna ve Světcích u Tachova. Soustředili jsme se také na opravy příslušenství přímo v areálu – lavičky, koše nebo cesty. Vše září novotou a je perfektně připraveno na sezónní nápor,“ prozradil spolumajitel parku Boheminium Tomáš Slifka.

Model jízdárny ve Světcích a spolumajitel parku Tomáš Slifka

Model jízdárny ve Světcích a spolumajitel parku Tomáš Slifka

Dalším velkým tahákem jistě bude příjezd dalšího miniaturního koníka. „Jedním z chybějících zbarvení, které jsme v našem stádě postrádali, bylo appaloosa. Nechtěli jsme naše návštěvníky ošidit, a tak jsme se rozhodli doplnit naši bandu o ještě jednu koňskou maminku. A s největší pravděpodobností je opět březí, takže vy všichni, co jste loni nestihli naši Sofinku, budete mít možnost vidět malinké hříbátko i letos,“ doplnil Slifka.

American Miniature Horse park Boheminium

American Miniature Horse se prohánějí v parku Boheminium

Park Boheminium nabídne letos poprvé stánek se suvenýry uvnitř areálu, a to s úplně novou kolekcí sortimentu. Rozšíří se také nabídka jídla a pití, i počet míst k sezení.

Otevřeno je každý den, včetně víkendů a svátků, od 10 do 18 hodin.

Text: Redakce
Foto zdroj: Park Boheminium

Mohlo by vás také zajímat