Soutěž Žena za pultem 2
8.2.2021
Kategorie: Soutěž

Soutěž: vyhrajte vstupenky na Hvězdné léto (komedie Žena za pultem 2: Pult osobnosti)

Divadla si teď bohužel neužijeme, ale věříme, že letní scény hrát budou. Třeba program Prima Hvězdného léta pod žižkovskou věží má v plánu odstartovat už v polovině května. A my pro vás máme soutěž o 3×2 vstupenky na premiérové představení Žena za pultem 2: Pult osobnosti v termínu 24. 5. 2021. 

Je volební víkend. Jiřina, prodavačka v malém koloniálu, věří, že to konečně dopadne a komunisté vyhrají. Již dlouho se učí, jak se řeknou čínsky rohlíky a vlašák, protože chce stačit čínským obchodníkům, kteří přijdou, až se rozjede obchod s východem. Číňané nezklamou, ti nejsou jako Rusové. Tentokrát to všechno vyjde a její syn Kája udělá hereckou kariéru, bude novým Vladimírem Brabcem. Hanka, která nakupuje u Jiřiny makrobiotickou stravu, se jí vysmívá. Komunisti nikdy nevyhrají a Jiřina je bláhová. Ale není náhodou naivní spíš Hanka, když věří, že s ní její stokilový muž Pepa drží dietu…?

Jiří Lábus a Oldřich Kaiser hned v několika rolích v režii Davida Drábka v komedii Petra Kolečka, která je tak šílená, že to možná jednou může být pravda!

Soutěžní otázka:

Kolik rolí ztvární v této komedii každý z pánů Jiří Lábus a Oldřich Kaiser?

a) 2

b) 4

c) 6

Nápovědu naleznete na webových stránkách Divadla Kalich
 

Své odpovědi zasílejte na e-mail: souteze@prakultura.cz
Do předmětu uveďte heslo: „HVĚZDNÉ LÉTO“
Nezapomeňte uvést svou korespondenční adresu!

Soutěž trvá do 7. 3. 2021

Připravila produkce Magazínu PraKultura a Divadlo Kalich