CD V barvách SeMaForu
28.9.2020
Kategorie: Hudba

CD V barvách SeMaForu: pomozte proměnit sen v realitu!

Chcete slyšet semaforské písně v podání mladé generace legendárního divadla? Dáša Zázvůrková a Petr Macháček v doprovodu svěží swingové kapely Jakub Šafr Trio se právě chystají vydat album těch nejlepších songů divadla Semafor. Díky vám se jejich sen může stát skutečností!

Není žádnou novinkou, že peníze na kvalitní projekty v kulturní sféře mnohdy bohužel chybí. Naštěstí však existují internetové projekty, jako je Hithit, které umělce propojí s těmi, kdo jim k jejich vysněnému cíli pomůžou. Nyní máte možnost podpořit i vy vydání alba, plného legendárních hitů v podání skvělých zpěváků a členů tohoto divadla, tedy Petra Macháčka a Dáši Zázvůrkové. Oba zpívají semaforské písničky více jak deset let v rámci jejich koncertů V barvách SeMaForu.

Divadlo SeMaFor v loňském roce oslavilo 60 let od svého založení a zmiňovaný koncert V barvách SeMaForu 10 let od svého prvního vystoupení, a to chce pořádnou oslavu. „Rozhodli jsme se věnovat vám dárek v podobě nového CD se semaforskými hity ve swingových úpravách. Na našem CD uslyšíte nejen nás dva, ale i hlavní tváře divadla Semafor pana Jiřího Suchého a paní Jitku Molavcovou, kteří se také ujmou role kmotrů,“ upřesnil Petr Macháček.

A jak talentovaným umělcům podat pomocnou ruku? Mrkněte se na webovky Hithit a dozvíte se víc. Čekají na vás skvělé odměny!

Text: Redakce
Foto zdroj: archiv