Kapela FROM feat Raego
30.7.2020
Kategorie: Hudba

Kapela FROM přichází s letním hitem Vocogo. Na pomoc si pozvala Raega

Teplická formace FROM vypouští do světa svěží song s názvem Vocogo, který říká, že život se má užívat. Tento společný počin s rapperem Raegem je pro kapelu vůbec první spoluprací s dalším interpretem. Podívejte se, jak se klukům feat povedl. 

Rapper Raego se svého partu chopil bravurně. „Kluci mi song poslali přes Instagram a během deseti minut jsem jim volal zpět, že do toho s nima jdu,” prozradil. Zpěvák Filip Kotek pak za kapelu FROM dodal, že se jedná o jejich první singl, ve kterém se totálně uvolnili a zkusili být více pozitivní a v klidu. „Text napsal Petr Harazin, který od nás dostal jasné zadání, už žádný depky, život je skvělej a je třeba si ho užívat, jak to jen jde,” uvedl.

Videoklip k chytlavé písni Vocogo byl natočen v okolí Teplic a vyobrazuje víru v sebe sama. Píseň totiž pojednává o tom, že každý z nás svou cestu životem najde a není třeba tlačit na pilu.

Kluci z formace FROM mají za sebou velice úspěšný singl V síti, který překonal hranici pěti miliónů zhlédnutí na YouTube. Během tohoto roku kapela plánuje vydat minimálně dva další videoklipy, a dost pravděpodobné je, že se fanoušci dočkají i nového autorského alba.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: archiv kapely FROM

Mohlo by vás také zajímat