Kabelky Bonclé
18.7.2020
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Bonclé: Kabelky pro ženy, které nechtějí splynout s davem

Ženy, které životem kráčejí vlastní cestou, si s velkou pečlivostí vybírají vše, co si pustí k tělu. Pokud vám tedy k jedinečnému stylu oblečení, ručně vyráběným šperkům či parfému namíchanému na míru chybí z kategorie „niche“ už jenom kabelka, nemusíte se zapisovat do pořadníků chronicky známých ikon módního průmyslu. Sáhněte po české značce Bonclé od designérky Petry Šafářové a můžete se spolehnout, že nesplynete s davem.

Kabelky Bonclé patří do kategorie doplňků, které učarují milovnicím haute couture i ženám, které si nepotrpí na žádnou „nálepku“. Zato spolehlivě dokážou rozpoznat originalitu, kvalitu a dobrou investici. Jejich autorkou je česká designérka Petra Šafářová, která povýšila kabelku na umělecké dílo vytvořené přímo pro jeho majitelku.

Originální kabelka Bonclé

Originální kabelka Bonclé

Ve svém jedinečném konceptu kombinujícím design, umění a módu dokonce zašla tak daleko, že její kabelky se v momentu, kdy je odložíte z ruky, mění na nepřehlédnutelný interiérový doplněk. „Nikdy jsem nechtěla tvořit mainstream ani dělat kompromisy, jakmile přijde na kvalitu zpracování a originalitu designu. Vždy, když vybírám a kombinuji jednotlivé kůže, nitě anebo beru do ruky štětec, mám před očima sebevědomou, originální, a přesto žensky krásně křehkou bytost, která se chce obdarovat či být obdarovaná něčím vskutku jedinečným,“ říká Šafářová, která se po letech práce s keramikou přesunula do oblasti ryze módní a založila značku Bonclé.

Petra Šafářová

Petra Šafářová

Při navrhování a výrobě svých kabelek si zakládá na maximálně kvalitním zpracování a použití nejlepších materiálů, mezi nimiž kromě prvotřídní kůže najdete i ručně malovanou glazovanou keramiku. Její kolekce PŠ.OBJECTSHommage jsou dokonale nadčasové a zároveň nezaměnitelné.

„Kabelky Bonclé jednoznačně patří do kategorie ‚niche‘, protože ztělesňují vše, co si pod tímto pojmem dokážete představit. Počínaje samotnou uměleckou ideou a jejím spojením s esencí ženskosti přes nejkvalitnější materiály a poctivé řemeslné zpracování až po ty nejjemnější detaily, které z každého kusu dělají originál. Každá kabelka je uměleckým objektem, doslova jediný svého druhu na světě. Pokud vlastníte Bonclé, máte víc než ‚jen kabelku‘,“ dodává designérka, jejíž originální kousky můžete přijít obdivovat do nově otevřeného prostoru STARS LOVERS & FRIENDS na pražském Albertově.

Text: Redakce
Foto zdroj: Kabelky Bonclé

Mohlo by vás také zajímat