Dara Rolins odhalila milionové příjmy
13.7.2020
Kategorie: Celebrity

Z těch cifer se vám protočí panenky! Dara Rolins odhalila milionové příjmy

Už v útlém věku byla za hvězdu. Za svou oddanost hudbě teď sklízí zasloužené plody. A že jich je! Popová zpěvačka Dara Rolins přiznala, jakou gáži pobírá za koncerty a marketingové aktivity. Měsíčně si přijde na miliony korun!

Většina slavných si kromě soukromí důsledně stráží i své příjmy. To však není případ nestárnoucí slovenské krasavice! Ta se v době, kdy kvůli čínskému viru stále spousta umělců veřejně nevystupuje, o penězích rozpovídala.

Autorka hitů jako Nebe, Peklo, Raj či Všetko alebo nič si žije na hodně vysoké noze! „Za normálních nepandemických okolností si vydělám kolem 700 tisíc až milion korun měsíčně,“ prozradila Dara magazínu Forbes. A kolik že koncertů to dělá? „V průměru deset, v době večírků i dvacet vystoupení měsíčně, když není korona. Počítám do toho i vystoupení na komerčních akcích,“ dodala popová diva.

Zpívání na pódiu ale není zdaleka jediná věc, která oblíbené interpretce vydělává. Kromě hlasu jí sype zlaťáky i její Instagram, kde má milionové kontrakty na propagaci produktů.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: