Frontmanka kapely DOMI Dominika Hašková
5.3.2020
Kategorie: Hudba

V novém singlu kapely DOMI se frontmanka Dominika Hašková zpovídá z rozchodu

Kapela Dominiky Haškové DOMI se na české scéně poprvé uvedla loni úspěšným debutovým singlem Let Me Follow. V těchto dnech skupina představuje novinku I´m Not Alright, kde se ukazuje ve zcela jiném světle. V melancholickém singlu zpívá zpěvačka o svém trápení spojeném s rozchodem.

Právě díky vlastní zpovědi nese novinkový singl hloubku a silnou atmosféru, kterou podtrhuje jednoduchý videoklip. Písnička I´m Not Alright, tedy Nejsem v pohodě, je o mně. Napsala jsem ji před rokem, když jsem se rozešla s přítelem, prozradila sympatická zpěvačka Dominika Hašková.

Přitom interpretka prý nikdy moc nemluví o tom, jak se uvnitř cítí. „Snažím se neotravovat okolí vlastními splíny a svoje pocity jsem zvyklá v sobě dusit. Povídala jsem si o tom se spoluhráčem z kapely Benem. Vždycky, když spolu píšeme novou věc, vyprávíme si o všem, co se zrovna děje v našich životech. A po tomto rozhovoru jsem dospěla k poznání, že je úplně v pohodě říct, že nejsi v pohodě. Jde o první krok k nápravě. A to se snažím všem vzkázat tímhle singlem,“ upřesnila talentovaná brunetka.

Šestadvacetiletá Dominika Hašková žije ve Velké Británii, kde vystudovala konzervatoř Leeds Colleger of Music a založila vyzrálé, energické a na české scéně velmi netradiční autorské uskupení DOMI, díky kterému si buduje vlastní slibnou uměleckou kariéru. DOMI je spojením několika národností, což skupině dodává zajímavý styl a různorodý pohled, který se v jistém okamžiku umělecky dokonale střetává.

Na květen 2020 plánuje hudební formace DOMI vydání EP a v létě odehraje i několik koncertů v Čechách. Fandové se tak mají na co těšit.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram