Marpo & TroubleGang klip Na prach spálit
28.2.2020
Kategorie: Hudba

Marpo & TroubleGang mají nový klip a chystají se na největší koncert v kariéře

Na prach spálit. Tak se jmenuje nejsilnější song Marpa & TroubleGangu, který dostal i svou vizuální podobu. Track je průvodcem osobité cesty, kterou kapela jde. V létě pak formaci čeká největší koncert v kariéře, kdy 27. června zahrají pod širým nebem v pražském Sinobo Stadium.

Za úspěchem a popularitou kapely kolem Marpa stojí bezpochyby roky práce a neutuchající chtíč a verva, se kterými se pouští do každé výzvy a etapy. Obrovská energie, jíž se skupina vyznačuje, je nepřehlédnutelná i v novém videoklipu k písni Na prach spálit. Úderný elektrický beat, oheň a otevřený text skvěle dokreslují track a podporují jeho sílu.

Sám Ota Petřina neboli Marpo, který společně s Jakubem Studeným a Honzou Vohnoutem napsal text písně, popisuje skladbu jako nejsilnější z desky. „Pojednává o tom, že si celou dobu jdeme vlastní cestou i přes spoustu rad, jak bychom měli znít, oblíkat se nebo jakou cestou se vydat,“ okomentoval populární drsňák Marpo.

Klip natáčel s hroznou chřipkou

Natočit klip k nejtvrdšímu songu byla výzva. Režisér Vasyliy Rusyn však přiznává, že s Marpem tomu tak bývá vždycky. Jenže tentokrát byl průběh natáčení ještě o něco komplikovanější. Mohl za to zdravotní stav Marpa, který se den před natáčením vracel z USA. „Při návratu chytil hroznou chřipku a bylo na něm hodně vidět, že není úplně fit, nicméně před kamerou ze sebe vydal maximum,“ poodhalil zákulisí režisér.

Formace Marpo & TroubleGang se nyní připravuje na velkolepou show. Ta proběhne 27. června pod širým nebem v pražském Sinobo Stadium. „Před lety, když jsme vystupovali v klubech, by nás ani ve snu nenapadlo, že to jednou dotáhneme až na stadiony, kde moc domácích kapel nekoncertuje. V naší kariéře je to milník, a my uděláme vše proto, abychom si koncert s našimi fanoušky užili na maximum. Již teď pracujeme na podobě celé show, v rámci které se naši pódiovou prezentaci pokusíme posunout zas o něco dál. Bude to velká výzva, ale těm jsme v naší historii čelili nejednou,“ prozradil Marpo.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Tony Košar

Mohlo by vás také zajímat