Patrik Hezucký dostal od Leoše Mareše hodinky Rolex za 300 tisíc korun
12.2.2020
Kategorie: Celebrity

Patrik Hezucký slaví jubileum. Parťák Mareš mu dal dárek za 300 tisíc!

Tak to jsou opravdu štědré narozeniny! Komik a moderátor Patrik Hezucký slaví padesáté narozeniny a jeho kolegové mu připravili hned několik překvapení. Především kámoš Leoš Mareš, jenž ho potěšil luxusním dárečkem.

Prožívá nejlepší období v životě. Loni v létě se Patrik Hezucký oženil s milovanou přítelkyní Nikolou, která jim čtyři dny před Štědrým dnem porodila prvorozeného synáčka Olivera. A navíc má kolem sebe skvělé kolegy a přátele v jednom! Ti mu totiž připravili hodně nadupané narozeniny…

Už od šesté hodiny mu ve studiu Evropy 2, kde známý moderátor uvádí Ranní show, chystali parádní překvápka. Na Patrika čekaly balonky se symbolickou padesátkou či konfety, osobně mu pak přišli pogratulovat třeba zpěvák Matěj Ruppert či Eva Decastelo. Hlavně ale na něj čekal luxusní dárek!

Moderátor a porotce další řady SuperStar Leoš Mareš pořídil dlouholetému kamarádovi špičkové hodinky Rolex za takřka 300 tisíc korun! A oslavenec nestačil zírat. „Je to gigantický! Pro chlapa hodinky, to je skvělá věc,“ řekl na Instagramu Hezucký, kterému taktéž přejeme do života jen to nejlepší, hlavně hodně zdraví!

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Mohlo by vás také zajímat