Pamela Anderson se dvanáct dní po svatbě rozešla s manželem.
4.2.2020
Kategorie: Celebrity

Zbláznila se? Pamela Anderson se rozešla s manželem 12 dní po svatbě!

To ale musela být láska. Herecká hvězda a sexbomba Pamela Anderson se rozhodla pro tajnou svatbu s filmovým producentem Jonem Petersem, jenže už po necelých dvou týdnech ho poslala k vodě! Co ji k tomu vedlo?

Podle amerického časopisu The Hollywood Reporter se dvojice rozhodla, že si musí ujasnit své životní představy, a tak bude žít nějaký čas odděleně. Novomanželé, kteří se vzali v prosluněném Malibu, přitom ještě neměli vyřízené všechny papíry a dokonce jim ani nestihli vystavit oddací list!

„Dojaly mě reakce na to, že jsme se s Jonem dali dohromady, Budeme rádi za vaši podporu i nyní, kdy si bereme nějaký oddechový čas k přehodnocení našich životů. Život je cesta a láska je proces. S ohledem na tuto univerzální pravdu, kterou oba vnímáme, jsme se společně rozhodli, že zatím odložíme úřední potvrzení našeho sňatku a naopak necháme pracovat naši důvěru,“ šokovala Pamela v rozhovoru pro zmíněný plátek.

No, tak se zdá, že ani páté manželství blonďaté dračici nevydrží. A přitom to zpočátku vypadalo tak nadějně, vždyť Pamela s Jonem spolu randili už před třiceti lety a před lednovým uzavřením svazku si potají užívali měsíce plné romantiky…

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Přečtěte si také