Muž Roku Josef Kůrka bude vařit v soutěži MasterChef
4.2.2020
Kategorie: Celebrity

Vyhraje i u plotny? Muž roku Josef Kůrka bude vařit v soutěži MasterChef!

Triumfoval na mole, a teď chce zazářit také v kuchyni! Vítěz soutěže Muž roku 2016 Josef Kůrka se totiž přihlásil do nové série kulinářské relace MasterChef. Překvapeným porotcům hned naservíroval hodně odvážnou dobrotu.

Miluje vyhrávat a rád zkouší nové výzvy. Když proto TV Nova ohlásila, že i letos poběží na obrazovkách tradiční soutěž o nejlepšího amatérského kuchaře, Josef Kůrka neváhal a poslal si přihlášku. A ono to vyšlo! „Prošedivělý“ sympaťák to navíc všem konkurentům nandal ještě předtím, než vytáhl pánev….

Urostlého fešáka totiž doprovodila na úvodní natáčení jeho půvabná přítelkyně a herečka Barbora Mottlová! „Samozřejmě, že když mi uvaří, je to pro mě zajímavější, než když se v trenkách proběhne po molu,“ přiznala s úsměvem Bára, která musí být na svého miláčka pořádně pyšná! Pepa si totiž připravil pro porotu, jíž opět tvoří trio Přemek ForejtRadek Kašpárek Jan Punčochář, ppřádnou pecku. Vykouzlil hovězí maso s batátovým pyré!

Jak tenhle pokrm přísným kuchařským „soudcům“ chutnal? To se dozvíte už zítra, nová série MasterChef startuje ve 21:30. Absolutní vítěz si odnese sladkou prémii půl milionu korun.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Mohlo by vás také zajímat