Mikolas Josef to rozjede v Lucerna Music Baru
27.1.2020
Kategorie: Hudba

Mikolas Josef to hned dvakrát rozjede v Lucerna Music Baru. Vstupenky rychle mizí

Úspěšný čtyřiadvacetiletý zpěvák Mikolas Josef představuje dva jarní koncerty s názvem Mikolas Josef 2X. Ty se odehrají 20. a 21. dubna v pražském Lucerna Music Baru. Chcete být u toho? Tak si pospěšte s nákupem lístků, které opět rychle mizí.

Poslední, vánoční turné 2019 Mikolase Josefa ve čtyřech českých a moravských městech sklidilo obrovský úspěch mezi fanoušky a odbornou veřejností. A jak Mikolas doplňuje „zájem fanoušků na vánočním turné byl větší, než dovolila kapacita, a tak se vracíme do Prahy a já se moc těším na tu super energii, kterou jsme na koncertech zažili“.

Pro své fanoušky Mikolas opět chystá jedinečnou show plnou tance a překvapení, kde zazní mimo jiné jeho nejznámější hity, jako jsou Lie to me, Me Gusta, Free, Abu Dhabi, Acapella a samozřejmě Colorado, které dobývá žebříčky rádií v Polsku a v Čechách.

V Lucerna Music Baru vystoupí Mikolas Josef za doprovodu své kapely a vokalistů, kteří nadchnou a rozhýbou každého. Show se tak určitě zařadí mezi skvělé koncertní zážitky roku 2020. Vstupenky na jarní koncerty máte možnost zakoupit v předprodejních sítích TicketLIVE.

Text: Redakce
Foto zdroj: archiv

Mohlo by vás také zajímat