Dermacol Multi-Purpose Brightening Palette
30.12.2019
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Dermacol paletka na obličej Multi-Purpose Brightening Palette nabízí nejen luxusní balení

Novinková multifunkční paletka na obličej Dermacol Multi-Purpose Brightening Palette vypadá luxusně a k tomu nádherně voní po broskvích a arganových květech. Jaká je ale tato drogerková kráska vlastnostmi? Vyplatí se ji pořídit? 

Přední česká kosmetická značka Dermacol přišla v roce 2019 na trh s mnoha novinkami, a to jak s pečující kosmetikou, tak s tou dekorativní. Jen z dekorativky si dámy mohly pořídit novinkové produkty, jako jsou například oboustranné tužky na rty Iconic Lips, krémové tvářenky Blush and Glow, lesky na rty Lip upkonturovací paletky Conturing palette, krásné paletky očních stínů v odstínech Romance a Drama, dlouhotrvající krycí make-up Longwear cover anebo skvostnou paletku na obličej s názvem Multi-Purpose Brightening Palette.

Dermacol nemohl přijít koncem roku s větší třešinkou na dortu, než je právě tato paletka Multi-Purpose Brightening Palette. Zamilujete se totiž do ní hned na první kosmetický pohled. Na hezky bytelném balení zaujmou pohyblivé flitry a srdíčka. Prostě roztomilost! Která dáma ujíždí na krásných baleních kosmetických produktů, tady si určitě přijde na své. Uvnitř je paletka zlatá, má hezké praktické zrcátko. Čtyři pudříky jsou pak ozdobeny reliéfy ve tvaru srdíček. Obecně je třeba Dermacol pochválit, že si dává čím dál více záležet na atraktivitě produktů.

Dermacol Multi-Purpose Brightening Palette

Dermacol Multi-Purpose Brightening Palette

Co se týče vlastností samotných pudrů, které tato multifunkční paletka na obličej nabízí, i těm musím zatleskat. Ale je třeba přiznat, že na pohled vypadají celkem tmavě, především tvářenka se tváří coby tmavě růžová a bronzer zase vypadá dost třpytivě. I přes počáteční rozpaky jsem byla mile překvapena, když jsem je nanesla na líčka. Tvářenka je hezky přirozená, tváře s ní vypadají zdravěji a šťavnatěji. Nemusí se jí tedy bát ani bledulky. Bronzer se naštěstí na tvářích netřpytí, a dva rozjasňovače? I ty určitě využijete. Oba jsou decentní, takže se dají použít na klasické denní líčení, kdy přílišný lesk není zrovna žádoucí.

Paletka není příliš pigmentovaná, ale protože jsem dost světlý typ, i tak mi vyhovuje. Pokud chcete docílit výraznějšího efektu líčení s touto Dermacol novinkou a máte-li zálusk na lesklejší líčka, použijte při nanášení navlhčený štětec. A co také jistě oceníte, je její úžasná vůně po broskvích a arganových květech.

Multi-Purpose Brightening paletku, které dávám jednoznačně palec nahoru, zakoupíte za necelých 500 korun. Bohužel se prý jedná o limitku, takže ji zakoupíte už jen u pár vybraných prodejců, například na Notino.cz

Text & foto: Michaela Rochovanská 

Mohlo by vás také zajímat