Podzimní novinky od Benefit Cosmetics
13.12.2019
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Otestovány novinky od Benefit Cosmetics: jaký je korektor Cakeless a tužka na obočí Brow Styler?

Benefit Cosmetics přišel během podzimu hned se dvěma na pohled lákavými novinkami. Vyhlášená kosmetická firma svým zákaznicím nabídla nové korektory Cakeless a také tužku na obočí Brow Styler. Benefit nám tyto produkty poslal k vyzkoušení. Jaké tedy jsou?

Po limitovaných paletkách na tvář a rozšíření rodinky make-upů a pudrů Hello Happy vyslal Benefit do světa další nové beauty pomocníky. Mezi jedny z nich patří korektory Boi-ing Cakeless Concealer. Pakliže jste kosmetické závislačky a do toho aktivní na Instagramu, určitě vám neunikly. Zdobily všechny možné kosmetické profily a i my jsme vám je představili na našem Instáči přes stories. A nyní je konečně můžeme i zhodnotit.

Korektory Boi-ing Cakeless Concealer nejsou jen díky povedenému designu „insta friendly“, zaujmou totiž hlavně svými vlastnostmi. Dobře se s nimi pracuje, ať už si na ně vezmete houbičku nebo je nanášíte prstem, krásně projasní oční okolí a zbaví ho nechtěných kruhů. Poradí si s i s dalšími neduhy, jako jsou třeba pupínky. Tento plně krycí korektor prostě plní svou funkci na jedničku.

Vyrábí se hned ve třinácti odstínech, takže si jistě vyberete ten svůj. Koupíte ho za cenu 720 korun.

Korektor Boi-ing Cakeless Concealer (Benefit Cosmetics)

Korektor Boi-ing Cakeless Concealer

Jako druhou novinku jsme vyzkoušeli Brow Styler. Především kvůli tomuto produktu se testování trochu protáhlo. Jedná se totiž o kosmetickou vychytávku, se kterou se musíte naučit pracovat. Nebo alespoň já jsem to tak měla. Brow Styler má na jedné straně tužku, na druhé pudr na obočí. Ideální je samozřejmě používat obě strany, tou první si „obočko“ orámujete, tou druhou vyplníte.

Brow Styler (Benefit Cosmetics)

Brow Styler

Co se týče tužky, trochu připomíná Goof Proof, která patří mezi moje nejoblíbenější. Tato je ale bohužel silnější, tudíž není tak precizní. Ale po několika vyzkoušení už to máte tak nějak v ruce. Trochu horší to je s pudříkem. Ten dost opadává, takže musíte mít u sebe připraveny odličovací ubrousky, a hodí se vzít znovu do ruky i korektor. Navíc je pudr opravdu hodně pigmentovaný, takže pokud nechcete mít hodně tmavé obočí, pozor na to!

Na oba dva nešvary se vyplatí pudr před aplikací lehce utřít do kapesníčku. Pak teprve nebude až tak opadávat a ani výsledek nebude natolik výrazný, a obočí bude hezké i decentní. Je však nutné počítat s tím, že i tak vám líčení zabere více času. Když se chystáte na večírek či jinou akci, asi to není úplně problém, pokud se ovšem potřebuje rychle nalíčit, raději zvolte jiný produkt.

Podzimní novinky roku 2019 od Benefit Cosmetics

Podzimní novinky roku 2019 od Benefit Cosmetics

Brow Styler, který je k zakoupení v parfumeriích Sephora za 990 korun, určitě budu používat i dál, jen ne zrovna často. Je mi totiž jasné, že raději sáhnu po mých benefitích oblíbencích, jako je již zmiňovaná tužka Goof Proof nebo skvělý zabarvený gelík Gimme Brow+.

Text & foto: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat