Casting na lásku
8.12.2019
Kategorie: Film

Casting na lásku: v nové komedii Evy Toulové se pozná snad každá žena

Jak se snaží neúspěšná herečka středního věku dosáhnout úspěchu a ještě poznat toho pravého? Co vše prožívá a kdo všechno ji přijde do cesty, a proč každé její rande končí fiaskem? I o tom je nová česká komedie Casting na lásku režisérky Evy Toulové.

Režisérka Eva Toulová po filmech Šťastná a Jak se moří revizoři natáčí svůj další komediální snímek. Jmenuje se Casting na lásku a jeho příběh bude blízký především ženskému publiku. Možná se v něm prý i mnohé dámy poznají. „Bude pojednávat o tom, jak komplikované je v dnešní době najít normálního chlapa a co vše musí herečka a žena v jednom absolvovat, aby se o to alespoň pokusila,“ přiblížila mladá režisérka.

Do novinkové komedie Casting na lásku sympatická Toulová obsadila herce, jako je Tereza Petrášková, Igor Bareš, Milan Šteindler, Václav Vydra, Jan Čenský, Martin Sitta, Lukáš Langmajer, Jan Řezníček, Zdeněk Maryška, Valérie Zawadská. Chybět nebude ani slovenská filmová a televizní hvězda Lukáš Latinák.

Tereza Petrášková, Eva Toulová a Václav Vydra

Tereza Petrášková, Eva Toulová a Václav Vydra

Novinkový film vzniká v Praze, jejím okolí, středních a východních Čechách. Většina natáčecího plánu je již splněna a zbývá ještě několik natáčecích dnů. I tak už ale Eva Toulová přiznává, že se jedná o její nejkrásnější natáčení. „Nikdy se mi nestalo, že by šlo něco tak hladce a všechno nám vycházelo jako tady. A jsem si jistá, že se to projeví i na výsledku,“ dodala. Premiéru v kinech bude mít film v roce 2020.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Petra Kadlecová, Daniela Hlasová

Mohlo by vás také zajímat