Mikolas Josef vydal novinku Colorado
29.11.2019
Kategorie: Hudba

Mikolas Josef nasadil vysokou laťku. Jeho Colorado válcuje YouTube

Je to tady! Populární zpěvák Mikolas Josef poslal do světa osmý singl s názvem Colorado. Rytmická novinka s pozitivní energií a propracovaným videoklipem, jež navázala na jeho předchozí povedené počiny, se okamžitě stala hitem. A není se čemu divit.

Anglická skladba z dílny čtyřiadvacetiletého sympaťáka, která má za cíl předat posluchačům stylovou „message“ o současném trendu americké společnosti opustit pokrytecký svět velkých měst a následovat autentický způsob života původních obyvatel severní Ameriky, nás chytla hned při prvním poslechu.

A vynachválit si ji nemohou ani fanoušci. Vždyť jen za necelý první den od vydání si Colorado pustilo na serveru YouTube přes 300 tisíc lidí! Skladbě, jíž Mikolas Josef složil a v Kanadě s producentem Adrianem Morrisem, navíc prospěl i velice povedený klip. „Byla to výborná práce s profesionálním týmem a tenhle videoklip považuji za můj zatím největší filmový počin,“ pochvaluje si Mikolas.

A pozor, horoucí novinku si už brzy budete moct zazpívat i živě, zazní totiž na předvánoční tour! „Těším se, že mohu fanouškům Colorado představit i v Čechách, a to v Liberci 10.12., v Brně 12.12., Ostravě 14.12. a nakonec v Praze 16.12,“ zve zpěvák na blížící se koncerty. Vstupenky zakoupíte v síti TicketLIVE.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: