Sebastian Cizinka
26.11.2019
Kategorie: Hudba

Nejdřív byl jeho fanouškem, teď má Sebastian s Mišíkem singl. A je to pecka!

Populární zpěvák Sebastian i na konci roku jede na plný plyn. Nedávno vydal své druhé album, nyní potěšil příznivce novým klipem k singlu Cizinka, který je featem s Adamem Mišíkem. Brzy již osmadvacetiletý interpret prozradil, jak k jejich spolupráci došlo.

Ačkoli Sebastian na náhody nevěří, přiznává, že k hudebnímu spojení s Adamem Mišíkem  došlo úplnou náhodou. Zároveň tento sympaťák prozradil, že byl jeho fandou. „Adam o tom ani neví, ale ještě než jsem veřejně zpíval, tak jsem koukal na jeho videa. Na to, jak zpívá v televizních pořadech songy od Bruna Marse, pak vydal píseň Tvoje světy, se kterou slavil obrovský úspěch, a já si říkal, že by bylo fajn něco podobného dokázat,“ napsal na svůj Instagram.

V průběhu let pak na sebe několikrát narazili, ale až teprve nedávno si sedli nad Sebastianovými novými songy a domluvili se na featu. „Věděl jsem, že mu je jeho životním příběhem Cizinka velmi blízká a když do ní hned na prváka začal zpívat, bylo jasno. Někdy jeden příběh dokáže spojit spoustu lidí, nikdy nevíte, že zrovna ten naproti vám prožívá to samé co vy,“ doplnil k příspěvku na sociální síti.

Musíme uznat, že těmto dvěma mladým populárním zpěvákům to v duetu pěkně ladí. Takže palec nahoru jak za píseň, tak za povedený videoklip, kvůli němuž si Sebastian výrazně zkrátil vlasy.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Přečtěte si také