Robert Urban s přítelkyní Andreou
2.11.2019
Kategorie: Celebrity

Dámy mají smůlu, fešák z Tváře Robert Urban je zadaný. Randí s kolegyní z divadla

Pokud si divačky „novácké“ show Tvoje tvář má známý hlas myslely na fešného účinkujícího, herce Roberta Urbana, mají smůlu. Jejich idol je totiž šťastně zadaný. Chodí s pohlednou divadelní umělkyní Andreou, s níž od října hraje i v jednom představení.

Že třiatřicetiletý účastník Tváře Robert Urban už nějaký ten pátek chodí s o osm let mladší tanečnicí a gymnastkou Andreou Kheilovou, se v kuloárech příliš neví. Charismatický herec totiž evidentně patří mezi ty umělce, kteří si své soukromí bedlivě střeží a nemají potřebu své soukromí sdílet s internetovým světem.

Třebaže tak na jeho Instagramovém profilu nenajdete snad jedinou společnou fotografii, jeho vyvolená nemá problém nějaký ten zamilovaný snímek postnout. Na její sociální síti tak můžete páreček vidět, jak si například užívá dovolenou v romantických Benátkách. A musíte uznat, že jim to spolu moc sluší!

Robertovi to s přítelkyní moc sluší

Robert Urban a Andrea tvoří krásný pár

Nyní spolu páreček dokonce hraje na jednom jevišti. Konkrétně je spolu můžete vidět v novinkovém rodinném muzikálu Tarzan, který se od října hraje v pražském Divadle Hybernia. V představení Robert Urban ztvárňuje titulní roli, jeho láska Kheilová je pak součástí taneční company. Pokud je tedy chcete vidět pohromadě, není nic jednoduššího, než si koupit lístky do Hybernie.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat