Kabát Turné 2020
31.10.2019
Kategorie: Hudba

Kabáti chystají Turné 2020. Fanouškům chtějí být co nejblíž

Populární rocková skupina Kabát připravila halové Turné 2020, které proběhne v sedmnácti městech po celé ČR. Turné se bude konat na zimních stadionech a ve víceúčelových arénách. Kapela by měla zvládnout dvacet jedna koncertů během dvou měsíců, a to včetně slovenské části.

Koncertní pódium bude koncipováno doprostřed stadionů. V případě Kabátu to není poprvé a rozhodně ani ne naposledy. Oblíbenou kapelu tato varianta baví, i když sami s nadsázkou říkají: „Mizí možnost se o pauze „zašít“ u aparátu a vydechnout si.“ Všichni návštěvníci koncertu budou tak mít blíže k jevišti, je to dlouhodobě asi nejatraktivnější varianta z pohledu diváka.

Kabát Turné 2020 by se mělo repertoárem zásadně lišit v tom, že se budou hrát nové věci z chystané desky. Kapela doufá, že ji do Turné 2020 stihne celou dodělat a pokud možno také vydat. A co k chystanému turné říkají samotní kluci z kapely? „Vypadá to jako alibismus, ale po těch letech už je to vlastně klišé, ale i jasný postoj! Dokud s tím nebudeme spokojeni na sto procent, tak to prostě nevyjde. Intenzivně se na tom dělá již od letošního ledna, a práce pokračují. Chceme vždy ještě lepší CD, než bylo to poslední. Chceme vydat prostě nejlepší album.“

Začátek šnůry je naplánovaný na začátek října 2020 a skončí 26. listopadu 2020 v pražské O2 areně.  Předprodej vstupenek bude zahájen v pátek 1. listopadu 2019 v 11 hodin.

Text: Redakce
Foto zdroj: oficiální web kapely

Mohlo by vás také zajímat