Kali vyprodal Most a uctil Gotta
14.10.2019
Kategorie: Hudba

Kali vyprodal Most a uctil Gotta. Prozradil nám, proč neskončil s kariérou

Zaplnil celý sál, dokázal zabavit všechny fanoušky a opět všem ukázal, že má dobré srdce! Raper Kali v sobotu, v den státního smutku, zavzpomínal v Mostě na zesnulého zpěváka Karla Gotta. A pak tradičně rozjel pořádnou party.

Jakmile skončil předprodej vstupenek, bylo vyprodáno. Slovenský raper Kali opět do posledního místečka zaplnil klub, tentokrát si vzal na paškál mostecký Nový Obzor. A že to zase byl nářez, na který budou všichni zúčastnění dlouho vzpomínat!

Oblíbený interpret nás vzal před koncertem do zákulisí, a už několik minut před samotným vystoupením bylo v útulné backstage slyšet, kterak se jej stovky fanoušků nemůžou dočkat. Když pak šťastný tatínek vystoupil na pódium, propuklo v moderním klubu peklo.

Vzpomínal na legendu

Elektrizující atmosféra však neměla dlouhého trvání, neboť si Kali, který ještě před příjezdem do severních Čech absolvoval koncert v Mladé Boleslavi, připravil vzpomínku na zesnulého pěveckého boha Karla Gotta, jemuž vzdal hold minutou ticha. Po smutné chvilce pak s producentem Peterem Pannem odehráli zhruba padesátiminutový set, přičemž zazněly jak starší pecky, jako jsou Pamatáš, Ples Príšer či N!kto, tak novinky z posledního alba včetně populárního songu Je Mi.

Parádní show pak rodák z Petržalky ukončil tak, jak ji začal. Po krátkém proslovu se rozezněly tóny krásné Gottovy písně Srdce nehasnou, jíž nahrál se svou dcerou Charlottou. Dojatí stoupenci ji doprovodili rozsvícenými světly mobilních telefonů či zapalovačů (najdete ZDE).

Konec kariéry? Ale kdeže

K samotnému vystoupení, které opět nelze ohodnotit jinak než pozitivně, ale přitom vůbec nemuselo dojít. Nedávno oženěný borec se totiž po vydání platinového kousku Dovi Dopo rozhodl ukončit kariéru. Své rozhodnutí ale nakonec naštěstí změnil.

Důvod? Fanoušci! Jak nám Kali v sobotu prozradil, hudba už mu nedává tolik, co dřív a chtěl se čistě soustředit jen na rodinu, jenže věrní posluchači mu to nedovolili. „Od fanoušků mi chodilo strašné množství vzkazů, abych nekončil. Někteří mi dokonce posílali dopisy domů do schránky!“ přiznal Kali s tím, že jim je neskutečně vděčný.

A svůj vděk hodlá projevovat i nadále. Ať už třeba další koncertní šňůrou nebo vydáním zbrusu nového, v pořadí již jedenáctého alba Ale ne, na němž se objeví hned patnáct horoucích novinek. O připravované CD budeme soutěžit i na našem Instagramu, kde najdete také záznam z mosteckého koncertu.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: