Dermacol novinky
6.10.2019
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Prodlužující řasenka, lesk na rty a konturovací paletka. Jaké jsou Dermacol novinky?

Dermacol přišel na trh s několika novinkovými kousky z řady dekorativní kosmetiky. Dámy tak mohou sáhnout po nové prodlužující řasence, lesku na rty se zvětšujícím efektem či konturovací paletce. Všechny tyto produkty vypadají moc hezky, ale jaké jsou kvalitou? Přečtěte si naši recenzi, ať víte, zda se vyplatí do nich investovat.

Po oboustranných tužkách na rty Iconic Lips a krémových tvářenkách Blush and glow přichází oblíbená česká značka Dermacol s dalšími novinkami dekorativní kosmetiky. Jsou jimi řasenka Butterfly wings mascara, lesk na rty Lip up a konturovací paletka Conturing palette. My jsme je všechny pro vás vyzkoušeli, tak se na ně pojďme podrobněji podívat.

Butterfly wings mascara

Začněme řasenkou s názvem Butterfly wings mascara. Ta na první pohled zaujme roztomilým balením s motýlky, které zde nejsou náhodou. Dermacol totiž slibuje, že řasenka své majitelce natočí řasy jako křídla motýlů. A je tomu opravdu tak. Řasy natočí, hezky oddělí a prodlouží. Pokud toužíte po větším zahuštění řas, asi pro vás nebude tou pravou.

dermacol-rasenka-1

Stačí-li vám je hezky prodloužit, budete jistě nadšené. Ačkoli je celkem mokrá a kartáček nevypadá úplně sympaticky, jedná se o velmi fajnový produkt s výdrží po celý den. Já ji používám už zhruba měsíc a jsem velmi spokojená. Navíc strčí do kapsy i dvakrát tak dražší řasenky, zakoupíte ji za pouhých 149 korun.

Lesk na rty Lip up

Milovnicím lesků na rty jistě neunikla informace, že má Dermacol nové Lip up se zvětšujícím efektem. Já sama nejsem vyloženě fanynkou lesků, nejvíce sahám jen po těch, co jsou součástí skvělých dvoufázových rtěnek 16H Lip Colour, ale občas ho použiju. Lip up nabízí šest odstínů, včetně nude, růžové a fialové. Osobně mě nejvíce zaujal nude odstín číslo 3. Jedná se o lesk s narůžověle-hnědou barvou, je tedy přirozený a ideální i na nošení do práce.

Dermacol Lip up

Dermacol Lip up

Co mě na lesku mile překvapilo, je to, že téměř nelepí, to je totiž vlastnost, která mě většinou od nošení lesku odrazuje. Na rtech je tedy příjemný, stejně tak příjemně a lehounce voní. Vydrží zhruba čtyři hodinky, kdy se postupně jeho intenzita ztrácí. A kupodivu vydrží i jídlo, pokud se tedy s ním nevrhnete na mastné vepřo-knedlo-zelo. Zvětšující efekt sice není nijak závratný, ale protože po něm příliš neprahnu, stane se tento produkt součástí mého kosmetického šuplíčku. Zakoupíte za 149 korun.

Conturing palette

Do třetice se dostáváme k hodnocení konturovací paletky Conturing palette. Ta vás uchvátí hned na první pohled, je to snad jeden z nejhezčích Dermacolích produktů. Prodává se ve dvou odstínech. Č. 1 nabízí dva rozjasňovače a dva bronzery, odstín číslo 2 pak jeden rozjasňovač, tvářenku a dva bronzery. Mě více zaujala právě druhá varianta s tvářenkou.

V Conturing palette 2 najdete dva bronzery, jeden je světloučký, takže ho ocení spíše světlé typy. Nechcete-li výraznější konturování, je pro vás jako dělaný. S tím tmavším chce zacházet dost opatrně, ale i tak se s tímto bronzerem dá hezky obličej bledulek vykonturovat. Jen je potřeba ho nabírat opravdu maličko. Nicméně vysoká pigmentace je také u tvářenky, takže opět platí, že při líčení nabírat štětcem jen malinko produktu. Tvářenka je krásná, růžová a líčkům tak dodá zdravější a šťavnatější vzhled. Kvarteto uzavírá rozjasňovač, který je matný. Nemusíte se tedy bát žádných třpytek, narozdíl od bronzerů a tvářenky je totiž pigmentovaný jen minimálně. Nečekejte tedy žádný velký lesk (to se musíte poohlédnout po jiných highlighterech), pleť spíše jen lehounce projasní.

Dermacol Conturing palette

Dermacol Conturing palette 2

Jako bonus pak paletka obsahuje praktické zrcátko, můžete si ji tak vzít i na cesty. Není příliš velká a alespoň nemusíte brát několik produktů, tato vám pro konturování bohatě stačí. Jediné její mínus je, že trochu práší, hlavně tedy rozjasňovač. To se ale dá jinak skvělému produktu, který s vámi vydrží po celou pracovní dobu, odpustit. Pořídíte za 299 korun.


Chcete zdarma vyzkoušet novou Dermacol konturovací paletku? Hrajeme o ni na našem Instáči. Tak zkuste štěstí!

Dermacol Conturing palette soutěž

Pro soutěž KLIK na fotku

Text & foto: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat