Robert Urban jako Tarzan
30.9.2019
Kategorie: Celebrity

Fešný Robert Urban z Tváře má novou roli! Stane se Tarzanem

Účastník Tvoje tvář má známý hlas, herec, zpěvák a tanečník Robert Urban si zahraje hlavní roli Tarzana ve stejnojmenném muzikálu v Divadle Hybernia. Příběh syna opů má rád již od dětství a muzikálová hudba Phila Collinse patří dokonce k jeho nejoblíbenějším.

Divačky show Tvoje tvář má známý hlas mohou jásat. Jeden z nejhezčích účinkujících totiž získal hlavní roli v muzikálu Tarzan. Tato muzikálová inscenace, která bude mít premiéru už za pár dní, není pro charismatického herce žádnou neznámou. „O muzikálu Tarzan jsem se dozvěděl od známého, který ho viděl v Hamburku a byl nadšený. Přivezl mi z něj program a mám ho dodnes schovaný. Také jsem se s ním hned pochlubil režiséru Vaculíkovi, když jsme se bavili o účinkování v Tarzanovi. Nevím, na kolik to potom rozhodlo, že si zahraju i v českém provedení,“ svěřil se Robert Urban.

Urban bude mít zkoušení Tarzana obtížné. Vedle postavy syna opů musí také zvládat náročnou přípravu na vystupování ve zmiňované „novácké“ soutěži. „Ve Tváři mám tříminutové vystoupení, kdežto Tarzan je role, kde mám utáhnout zhruba dvouhodinové představení,“ vysvětlil tmavovlasý sympaťák.

Na svou novou roli v Divadle Hybernia se Robert moc těší. „Myslím, že Tarzan je právem nejočekávanější muzikálovou událostí nadcházející sezóny, protože je to představení kombinující báječnou show, zpěv, tanec, ale také akrobacii. To vše v krásných kulisách a s živým orchestrem. Je to pro mě rozhodně obrovská výzva,“ doplnil.

Text: Redakce
Foto: archiv

Mohlo by vás také zajímat