Mikolas Josef turné Closer to you
8.9.2019
Kategorie: Hudba

Mikolas Josef chystá předvánoční tour. Slibuje show, která nemá obdoby

Začátkem letošního dubna uspořádal první koncert, nyní se chystá na své první menší turné s názvem Closer to You. Třiadvacetiletý Mikolas Josef tentokrát ale nezavítá do velkých koncertních hal, nýbrž do klubových scén. Díky jejich komornosti si tak bude s fanoušky mnohem blíž.

První koncert Mikolase Josefa, který mladý umělec nazval My name is Mikolas, měl skvělé ohlasy, a to jak u fanoušků, tak u médií. Ta jej mimo jiné označila jako “ambiciózní koncertní debut s výpravou z říše snů”. Jeho poslední hitovka Acapella se zase stala hitem letošního léta nejen u nás, ale také v zahraničí, po vydání jej dokonce začala hrát některá americká rádia. Je tedy jasné, že Mikolas ani teď nebude zahálet a přichystá pro své fandy něco velkého.

Předvánoční turné ponese název Closer to You a mladičký zpěvák v jeho rámci zavítá do dvou českých a dvou moravských měst. Konkrétně 10. prosince vystoupí v Liberci, 12. prosince v Brně, 14. prosince v Ostravě a o dva dny později se na něj můžou přijet příznivci podívat do Prahy.

Mikolase doprovodí afričtí vokalisté, chybět nebude ani mistrná taneční show. Citlivé hudební výpovědi budou zasazené do intimnějšího prostředí klubových scén, a na intenzitě prožitku navíc přidá také atmosféra blížících se Vánoc. Je tedy jasné, že tentokrát budou mít fanoušci a Mikolas k sobě ještě mnohem blíž!

Chcete být u toho? Tak neotálejte s nákupem vstupenek, určitě budou brzy pryč. Předprodej bude zahájen již v pondělí 9. září na www.ticketlive.cz.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: archiv

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: