Jiřina Daňhelová
27.8.2019
Kategorie: Celebrity

Seznamte se! Toto je naše nová Insta ambasadorka, herečka Jiřina Daňhelová

Rozhodli jsme se, že pro vás uděláme náš Instagram zajímavější! A kdo jiný by vám nejlépe představil pomocí postů zajímavé kulturní akce, než někdo, kdo se v tomto světě pohybuje! Vítáme tak do týmu herečku a příležitostnou zpěvačku Jiřinu Daňhelovou.

Divadelní premiéry, filmy, koncerty, je toho prostě spousta, o čem bychom vám chtěli dát vědět a co bychom vám chtěli doporučit, nebo naopak nedoporučit. Proto jsme se rozhodli, že se naše Insta banda rozroste o dalšího člena. A ten není rozhodně ledajaký. Nebo vlastně ledajaká, je jí mladá herečka Jiřina Daňhelová.

Tu si možná pamatujete jako ulítlou Johanku z nekonečného seriálu Ulice, nebo se vám vybaví ze seriálu Modrý kód, ve kterém momentálně hraje zdravotní sestřičku Dášu. Těšit se tak můžete i na „storíčka“ z natáčení. Kdo by se totiž nechtěl podívat přímo do maskérny nebo do zákulisí, které je divákům jinak utajeno.

Jiřina se narodila 1. srpna 1993 v Dačičích. Má vystudovanou Pražskou konzervatoř, tudíž má hodně blízko k činohře. Vidět ji můžete v divadelních představeních, jako je Co takhle ke zpovědi… či v muzikálu Šakalí léta. Kromě toho se věnuje i své vlastní pěvecké tvorbě, kdy už vydala i svůj první videoklip k písni TMA.

A co že to přesně bude dělat pro náš Instáč? „Moc se těším na to, že prostřednictvím Instagramu zprostředkuju svojí generaci tipy na filmy, divadelní hry, knihy, koncerty a spoustu dalších věcí. Kéž bych tak podpořila zájem o kulturu jako takovou. Chápu, že gastronomie, sport a kosmetika jsou na sociálních sítích žádány asi víc, nicméně si myslím, že český národ potřebuje kultivovat jako sůl. A proto mi tahle spolupráce dává smysl víc než jiné,“ prozradila sympatická Jiřina.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Jiřina Daňhelová