Anna Slováčková kapela Aura
24.8.2019
Kategorie: Hudba

Anna Slováčková musela přejmenovat kapelu. Lidi jí komolili název!

Čtyřiadvacetiletá sympatická zpěvačka a herečka Anna Slováčková letos v létě rozhodně nezahálí. Dala si sice pár dní relax, ale jinak je v pořádném zápřahu. Mimo jiné natočila novinkový videoklip a představila nový název své kapely.

Mnozí ji znají především jako drzou zdravotní sestřičku Radku z Ordinace v růžové zahradě. Anna Julie Slováčková je ale také zpěvačka, a dokonce má svou vlastní kapelu. Tu jste mohli ještě donedávna znát pod názvem The Primes, ten už je ale teď minulostí. Protože jej někteří lidé komolili a jejich texty jsou přeci jen v češtině, tak se muzikanti společně s Aničkou shodli na změně. Momentálně je tak najdete jako Aura.

Anička se svou formací právě dotočila videoklip k písni LEO. „Je to celé směřované na takového „random“ kluka, který se nechová úplně hezky k holkám, a my mu to tu dáme pěkně sežrat. Hraje ho předloňský Muž roku Matyáš Hložek. Spolupráce s ním byla skvělá, je to pohodář,“ prozradila s úsměvem Anička.

Anna Slováčková klip LEO

Takhle to Aničce sluší v klipu Leo

Premiéra klipu je plánována na polovinu září. „Věřím, že se tohle naše dílo bude fanouškům líbit. Kromě toho připravuji s kapelou další singl, ten vyjde do konce roku. Na tom spolupracuji s Patricií Fuxovou. Je to velmi šikovná skladatelka, hudebnice, textařka a má za sebou opravdu hodně zajímavých projektů,“ okomentovala.

Zpěvačku ale můžete také vídat na prknech, co znamenají svět. „Hraju v muzikálech Krysař a Královna Kapeska, který se přesouvá z Hybernie do Karlínského divadla, a také účinkuju v Divadle Semafor,“ podotkla k výčtu svých divadelních rolí mladá blondýnka, která k tomu všemu ještě chystá s Milanem Peroutkou Film music tour. „Rozhodně se nenudím a jsem ráda za ten frmol, protože opravdu dělám to, co mě baví,“ dodala.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: archiv

Mohlo by vás také zajímat