Nejkrásnější muž světa v Praze
23.8.2019
Kategorie: Celebrity

Nejkrásnější muž světa v Praze! Koukněte, co tu vyvádí

V pražských ulicích můžete aktuálně potkat oficiálně nejkrásnějšího muže světa! Mister International Trinh Văn Bảo přiletěl do naší metropole poprvé, a to kvůli finále české soutěže Muž roku, kde bude dnes v roli porotce spolurozhodovat, kdo na pomyslném piedestalu nahradí vítěze z roku 2018 Jiřího Kmoníčka.

Právě Jiří Kmoníček mu spolu s tlumočníkem dělal společnost i při toulkách krásnou Prahou. Známí fešáci nevynechali ani značkový obchod tradiční české značky Dermacol. Zdejší návštěvnice se tak mohly kochat nejen kosmetikou, ale také mužskou krásou.

Trinh Văn Bảo v Dermacol prodejně

Trinh Văn Bảo pózuje v Dermacol prodejně

Pětadvacetiletý rodák z Vietnamu Trinh Văn Bảo přiznal, že před soutěží pro něj byla pánská kosmetika velkou neznámou „Ale dnes se už o svou pleť starám zodpovědněji,“ prozradil nejkrásnější muž světa, který si se zájmem vybíral z řady Men Agent.

Trinh Văn Bảo zkouší českou kosmetiku

Nejkrásnější muž světa zkouší českou kosmetiku

Jeho příkladem se nakonec inspiroval i český „kolega“ Jirka Kmoníček, který si přímo v tamějším beauty obchodě nechal upravit své strniště pečujícím olejem na vousy. Následně už oba páni vyrazili na procházku Prahou.

Text: Redakce
Foto zdroj: Dermacol

Mohlo by vás také zajímat