Raper Kali změnil priority.
15.8.2019
Kategorie: Hudba

Párty, ženy, alkohol? Už ne. Populární raper Kali změnil priority

Nejen úspěšný muzikant, jenž dokázal vyletět až na samotný vrchol československé hudební scény, ale také charismatický chlápek a lovec žen! To vše je, respektive byl úspěšný raper Kali. Životu, který vedl, dal totiž definitivní sbohem.

Důvod? Narození prvorozené dcery. Jeho malá Nelka, s níž pravidelně přidává příspěvky na svůj Instagram, mu zcela změnila pohled na svět. Totéž samozřejmě patří o jeho partnerce a mamince jeho děťátka. Sympatický Kali už zkrátka žije jenom pro ně!

Důkazem budiž jeho nejnovější song Letový režim, ve které se zaměřil právě na téma rodinného života. Jde o velice povedenou skladbu, ale to už jsme u rodáka z Petržalky zvyklí. Vůbec nejvíc proto fanoušky zaujal samotný příběh nejnovější pecky. V té zmínil také dvorního producenta Petera Panna, který sice ještě není tatínkem, na rozdíl od jeho kamaráda už je ale v chomoutu!

Song, k němuž si porotce uplynulé soutěže The Voice připravil i videoklip, se okamžitě dostal do trendů na YouTube a sbírá samé pozitivní reakce. „Nejlepší písnička! Je vidět, že jsi spokojený s rodinným životem,“ napsala jedna z posluchaček.“ „Doufám, že to bude letní hit,“ doplnil ji další fanoušek.

A my zase slovenskému hudebníkovi přejeme, ať mu to u rodinného krbu klape stejně jako na pódiu.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: