Andrea Růžičková je podruhé těhotná
29.7.2019
Kategorie: Celebrity

Sekne s Ordinací? Andrea Růžičková čeká druhého potomka

Ordinace v růžové zahradě měla do slova a do písmene plodnou sezonu. Hned dvě herečky tohoto populárního seriálu totiž přišly do jiného stavu. Vedle Mariky Šoposké alias „Bibi“ nyní září nadšením i její kolegyně, seriálová hvězda Andrea Růžičková.

Není to zase tak dlouho, co vyšlo najevo, že Marika Šoposká se v „nováckém“ seriálu neobjevuje z důvodu těhotenství, a už se k ní přidala další herečka. Požehnaný stav tentokrát oznámila původem slovenská kráska Andrea Růžičková (dříve Kerestešová).

Čerstvá pětatřicátnice a známá milovnice koček má s manželem, hudebníkem Mikolášem Růžičkou, už jednoho potomka. Nyní se jejich synek Tobiáš, jenž letos v srpnu oslaví dva roky, dočká sestřičky nebo bratříčka. Známá rodinka se tedy má opět na co těšit.

Andrea Růžičková s manželem a synem

Andrea Růžičková s manželem a synem

Růžičková šťastnou novinku oznámila na svém Instagramu, kam postla fotku s roustoucím bříškem. „Hle, malý človíček, co ve mně přebývá. Z lásky roste a možná už o něčem sní. A my jen Prosíme Tě, Pane, přiveď k nám dítě zdravé. Amen,“ napsala si k ní Andrea.

Příspěvek získal během chvíle tisíce reakcí. Herečce začali k požehnaném stavu gratulovat nejen fanoušci, ale také kolegové ze světa showbyznysu. Mezi nimi nechyběli třeba Roman Vojtek, Eva Decastelo, Jana Plodková či Michaela Tomešová.

Andrea Růžičková oznámila šťastnou novinku na Instagramu

Andrea oznámila šťastnou novinku na Instagramu

Ordinační diváci tak budou kromě Libora Stacha, jehož role psychopatického Adama už neměla v seriálu žádný možný vývoj, a těhotné Šoposké postrádat další oblíbenou postavu. Na jak dlouho lékařka Lukáčová z televizních obrazovek zmizí, se teprve uvidí.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat