Bohuš Matuš přítelkyně
29.7.2019
Kategorie: Celebrity

Bohuš Matuš netroškaří. Do Itálie vzal hned dvě ženy!

Na zaslouženou dovolenou vyrazil pětačtyřicetiletý zpěvák Bohuš Matuš. Nejel sám, ale se svou přítelkyní Lucií a k tomu vzal i dlouholetou kamarádku a manažerku v jedné osobě Majku Schillerovou. Proč se zpěvák vydal k moři s dvěma ženami?

Odpočinek si Bohuš Matuš „naordinoval“ po náročných pracovních měsících, kdy má za sebou krom jiného účinkování v muzikálu Fantom opery. V italském Caorle, kde je slunce, moře, čistý vzduch i zábava se zpěvák s mladičkou přítelkyní rozhodně nenudí. „Chodíme na procházky, jezdíme na výlety. Jeden den jsme dokonce věnovali prohlídce Benátek. Byl jsem tam poprvé a jsou nádherné. Je to mystické místo.

Zamilovaný páreček je rád, že s nimi na jih Evropy vyrazila i zpěvákova usměvavá manažerka Majka. „Odpočíváme, ale také plánujeme další věci, řešíme nové projekty. Je fajn, že trávíme čas společně, a je nám moc fajn,“ prozradil workoholik Matuš.

Bohuš s přítelkyní v Benátkách

S přítelkyní si užívají romantiku

Že skutečně nezahálí, potvrdila právě manažerka. „Mezi relaxem u moře chystáme samostatný Valentýnský koncert. Ten se bude konat v polovině února příštího roku v pražském Divadle Broadway,“ řekla Majka. Ta si na společné dovče s Matušem užívá i jeho vaření. „Bohouška zde poznávám coby výborného kuchaře. Rybičky a mořské plody v jeho úpravě chutnají znamenitě,“ dodala.

Bohuš Matuš s přítelkyní a manažerkou

Bohuš Matuš s přítelkyní a manažerkou

Interpreta po návratu čeká celá řada povinností. „Těším se na 31. října, kdy se v pražské Lucerně uskuteční ojedinělá akce VARHAN ORCHESTROVIČ BAUER „50“ aneb 30 LET SVOBODY. Půjde o charitativní záležitost, neboť výtěžek bude předán pro nevidomé a slabozraké. Akci pořádá Lions Club Hradubice. A bude mi ctí na takto krásné akci vystoupit a přispět jak na dobrou věc, tak zazpívat mému kamarádovi Varhanovi k jeho životnímu jubileu,“ doplnil.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: archiv Bohuše Matuše

Mohlo by vás také zajímat