Lucie Vondráčková klip Stanice Svět
25.7.2019
Kategorie: Hudba

Lucie Vondráčková točí nový klip. Zahraje si v něm i na průvodčí

Populární interpretka Lucie Vondráčková se vrátila do Prahy, kde se kromě objevování zdejších krás a vyzkoušení nové koloběžky vrhla naplno do práce. Pro fanoušky mimo jiné natáčí videoklip k novince Stanice Svět, která je duetem se zpěvákem Radimem Flenderem.

V listopadu Lucie Vondráčková vydala nové album Růže. Ještě neproběhl jeho křest a již má na svém kontě Zlatou desku. Z desky Lucie poslala do světa několik klipů. Například ten k singlu Nad Vltavou vidělo na YouTube přes 2,5 milionu lidí. Není se tedy čemu divit, že se po návratu z Kanady vrhla na natáčení dalšího klipu.

Na řadu přišel duet Stanice Svět se zpěvákem Radimem Flenderem. První klapka padla 19. července v Jaroměřském železničním muzeu. Celé natáčení se odehrávalo ve starých vagonech z předminulého století, tažených mašinkou, nádhernou krajinou Královéhradeckého kraje. Zajímavostí je, že ve videoklipu si malou roli zahraje i herec Jiří Krampol, který ztvární roli strojvedoucího.

Lucie Vondráčková točí klip k písni Lucie Vondráčková klip Stanice Svě

Z natáčení klipu k songu Stanice Svět

Lucka procházela vagóny a seznamovala se s cestujícími při štípání lístků. A nejen s nimi, ale i s „myškou“ Hazel. „Bylo pro mne velkou ctí smět si zazpívat s Luckou,” prozradil autor písně Radim Flender. „Před dvěma lety jsem jí nabídl dvě své písně a Lucka mi odepsala, zda bych neměl ještě nějaké jiné, tak jsem jí poslal další a ona si v nich našla Stanici. Původně ji zpíval muž, ale nebylo těžké text upravit pro ženu. Výhoda autorských věcí,” směje se Radim.

Videoklip čekají ještě dva natáčecí dny, v nichž se budou dotáčet příběhy cestujících a záběry z dronu. Představen by měl být v září.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: Petr Mráček

Mohlo by vás také zajímat