Sebastian změna image
20.7.2019
Kategorie: Hudba

Zpěvák Sebastian šel na ježka. Potřeboval změnu

Populární Liberečák Sebastian Navrátil chystá v blízké době novinkovou desku. Ta by měla být o hodně jiná než ta debutová. Období změn ale pojal ve větším, než si asi mnozí příznivci mysleli. Rozhodl se totiž změnit image. Co na nového Sebastiana říkáte?

Letní sestřih si dopřávají nejen dámy, ale také pánové. Důkazem toho je i sympatický zpěvák Sebastian, který překvapil fanynky tím, že shodil vlasy. „Už dlouho jsem si přál být na ježka,“ napsal si k fotce na Instagramu, na němž ho sleduje už přes šedesát tisíc followers.

Nový účes tak trochu koresponduje s připravovanou deskou, která by prý měla být „dospělejší“. „Dali jsme si na ní záležet, na textech i hudebním provedení. Chceme dokázat, že jsme vyzrálejší, disciplinovanější, prostě víc profíci,“ přiblížil mladý hudebník. Ten z chystaného alba odhalil už dva songy, a sice Bestseller a Rub a Líc. Oba rovnou ošperkoval i pěknými videoklipy.

Zpěvák Sebastian a jeho nová image

Zpěvák Sebastian a jeho nová image

Sedmadvacetiletý interpret by si se svým týmem přál mimo jiné i to, aby v budoucnu na koncert chodilo více fandů z řad mužů. „Přáli bychom si, aby naše hudba byla pro všechny, aby i kluci mohli říct, že jdou na náš koncert a brali to jakože je to ok. Co si budem, víme, že na nás chodí spíš holky a dámy,“ prozradil ještě na své sociální síti Sebastian s tím, že je s kapelou rád za každého fanouška. Tak uvidíme, zda se jim to s novým albem podaří.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat