Dana Morávková a Petr Malásek v Norsku
18.7.2019
Kategorie: Celebrity

Dana Morávková vycestovala s rodinkou do Norska. Cítí se tam jako v pohádce

Tak tomu říkáme parádní dovolená! Dana Morávková zabalila do kufru místo plavek teplé oblečení, vzala manžela Petra Maláska a syna Péťu, a vyjeli společně poznávat krásy Norska. A jak to podle fotek vypadá, nemohla si sympatická herečka vybrat lépe.

Téhle dovolené můžeme jen tiše závidět. Usměvavá Dana Morávková dala vale povalování se na pláži na jihu Evropy, jako je Chorvatsko, odkud se mimo jiné nedávno vrátila superstar Tereza Mašková. Jedna z našich nejpopulárnějších a nejkrásnějších hereček raději zvolila pro trávení léta drsný ale zato krásný sever. S rodinou se totiž vypravila do Norska.

Dana Morávková na dovolené v Bergenu

Dana je krásná i jako turistka. Takhle jí to sluší v Bergenu

Hvězda Ordinace navštívila s rodinkou hlavní město Oslo, kde obdivovala zdejší památky. Poté se všichni vydali vlakem do přenádherného městečka Bergen. To je známé svými malebnými baráčky, které jsou tolik typické pro Skandinávii, moře a hory. Co víc si přát? Morávková se tam se svými Malásky má prostě dokonale. A viděla i Trolly! „Každý prý má svého Trolla a já už ho mám taky. Jmenuje se Olaf Olle!“ napsala k jedné ze svých povedených fotek na Instagramu.

Dana Morávková se v Bergenu vyfotila s Trollem

V Bergenu se vyfotila i s Trollem

„Z pohádky do pohádky,“ komentuje Morávková přemisťování se z jednoho místa v Bergenu na druhý. Sever má prostě své kouzlo. Stále patří k neokoukaným zemím, které Češi zrovna moc často nenavštěvují. A je to celkem škoda. Vyprávět by o tom mohli Zorka a Míra Hejdovi. Moderátorský páreček se před několika dny vrátil z Kodaně, a dovolenou v dánské metropoli si nemůže vynachválit.

Šťastní Maláskové v Oslu

Šťastní manželé v Oslu

Paní Dana si alespoň odpočine od hektického hereckého života, kdy z natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě, ve kterém hraje lékařku a partnerku Jana Čenského, přebíhá do divadla. A není to samozřejmě všechno, co jí plní nabitý diář. Aktivní odpočinek v norské přírodě si tak opravdu zaslouží.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat