Dermacol tvářenky Blush and glow

Vyzkoušeli jsme nové Dermacol krémové tvářenky Blush and glow

Po delší době se ozvala česká kosmetická společnost s novinkami z „dekorativky“. Na trh uvedla nové krémové tvářenky Blush and glow. Ty si můžete zakoupit hned v několika barevných provedení. Tři z nich jsme v redakci otestovali. Jak u nás dopadly?

Dermacol naposledy v rámci dekorativní kosmetiky představil oboustranné jumbo tužky neboli rtěnky Iconic Lips. Ty se začaly prodávat zkraje března, ale slavnostní premiéru měly až na karlovarském festivalu. Tam je na svých rtech předvedla modelka a tvář značky Iva Kubelková.

Skvělé rtěnky se tak směle zařadily k oblíbeným 16H Lip Colour a Matte Mania. Nyní Dermacol přichází konečně s další dekorativní novinkou, a sice s krémovou tvářenkou Blush and glow, která má momentálně za úkol rozzářit letní make-up všem dámám z řad fintilek. A my myslíme, že tento úkol zvládá s přehledem.

Tvářenka se díky snadnému provedení v tyčince snadno aplikuje, a to jak prstem, tak ještě lépe štětcem. My k nanášení používáme Dermacol štětec D51, který byl vyvinut dle úspěšné youtuberky Petry LovelyHair. Tvářenka pak lehce ubere na pigmentaci, je krásně rozetřená a hezky splyne s pletí.

Nové tvářenky Dermacol Blush and glow

Nové tvářenky Dermacol Blush and glow

Vybírat můžete až ze sedmi zářivých odstínů. My jsme otestovali odstíny s číslem 02, 03 a 06. Jedná se o krásné barvičky. Ta s číslem 02 vypadá oranžovo-červeně, dost křiklavě. Na pleti ale taková úplně není, spíše jí dodá lehce červený nádech. Je to vcelku netradiční odstín, který se určitě vyplatí mít doma. Hlavně na léto je jako dělaný. 03 je výrazná růžová, ale pokud si ji dáte přiměřeně a správně rozetřete, bude vypadat moc hezky. To 06 je o dost tlumenější „růžovka“, která dodá lícím osvěžující barvu.

Ze zmiňovaných odstínů se staly našimi favority 02, která krásně rozzáří tvářičky, a 06, jež lehounce oživí make-up. Obě tvářenky určitě unosíme. Každopádně všechny tři mají velmi slušnou pigmentaci, takže je lepší nanést barvy méně, případně ji potom přidat.

Swatche Dermacol tvářenek Blush and glow

Swatche tvářenek Blush and glow. Zleva odstíny 02, 06 a 05???

Nějaké ty mínusy ovšem Blush and glow přeci jen má. Jedním je to, že nemá úplně velkou výdrž. Ale to je problém většiny krémových tvářenek, takže je lepší ji nosit s sebou a třeba v polovině pracovní doby si ji přidělat. Druhým nešvarem je, že se někdy dost „upatlává“, což je vidět i na obale. Je to však kus od kusu. Doporučujeme tedy, když si pro ni půjdete do „drogerky“, podívat se, jak vypadá. Abyste si pak neušpinily kabelku a všechny poklady, co v ní skrýváte.

I přes zmíněná negativa si myslíme, že se jedná o fajnový produkt, který se vyplatí mít jak ve svém kosmetickém šuplíčku, tak v kabelce na cestách. Zakoupíte za doporučenou cenu 199 korun.

Text & foto: Michaela Rochovanská

Přečtěte si také