Kali
17.7.2019
Kategorie: Celebrity

To je švanda! Decastelo, Čírová, Korbel a další celebrity se proměnily ve starce

Sociální sítě někdo používá pro zviditelnění se, jiný pro reklamu a další třeba pro pobavení. Ano, i sranda tam může být. A proč se taky brát vážně? Toto heslo razí i některé naše celebrity, které na svůj profil umístily fotky, které zobrazují, jak budou vypadat ve stáří. To musíte vidět!

Občas žasneme, co všechno dovedou aplikace. V sekundu se díky nim můžeme proměnit v krasavce, ošklivky a teď dokonce i ve starce. Ačkoliv na stáří myslí rád málokdo, na druhou stranu, proč nevědět, jak za desítky let budeme vypadat? Naše celebrity, jako je třeba krásná herečka a moderátorka Eva Decastelo, se na Instagramu s humorem sobě vlastním pochlubily, jak budou vypadat s mnoha vráskami na čele. A nejsou na tom vůbec špatně.

Eva Decastelo

Eva Decastelo

„Přijde mi to zábavné zkoušet zjistit, jak člověk bude asi ve stáří vypadat. Dříve mě ta myšlenka spíš děsila, teď mi přijde vtipné, jestli budu vypadat jako kombinace mého táty a Jitky Molavcové. Holt čas nezastavíš,“ napsala si k fotce muzikálová diva Eliška Ochmanová.

Elis Ochmanová

Elis Ochmanová

To její kolega, sympaťák Láďa Korbel, se celkem rozmýšlel, zda vůbec takovou fotku postnout. „Se zveřejněním téhle fotky jsem si nebyl úplně jist, jednoduše nepřipadám si tady jako „já“. Ale když tak frčí ten old filter, získává tato fotka docela jiný rozměr,“ napsal si na Instáč. A udělal dobře, že ji tam dal, nemyslíte?

Láďa Korbel

Láďa Korbel

Ani půvabná slovenská zpěvačka a moderátorka Mária Čírová se dle digitálních vymožeností stárnutí bát vůbec nemusí. „Ale… dobré to bude. Já se těším,“ napsala s několika smajlíky k fotce.

Mária Čírová

Mária Čírová

K zástupcům z „novácké“ show The Voice, účinkujícímu Korbelovi a moderátorce Čírové, se přidal i srdečný porotce Kali. Ten si v aplikaci zablbnul s fotkou, na níž je se svou drahou polovičkou. No, je dobré vědět, vedle koho se budeme za několik let probouzet.

Kali s partnerkou

Kali s partnerkou

A co vy? Už jste také appku zkoušeli? Anebo se bojíte?

Text: Michaela Rochovanská
Zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat