Slovenský raper Kali odhalil hudební plány na léto
15.7.2019
Kategorie: Hudba

Kali odhalil plány na léto. Vyjdou dva klipy, těšte se na spolupráce

Zdálo by se, že neví, kam dříve skočit. Raper Kali má letní období naplněné koncerty, jezdí po celém Slovensku. K tomu všemu se stará o malou dcerku a samozřejmě tvoří další projekty. Nyní prozradil, na co se fanoušci můžou těšit.

Na rapové scéně už působí téměř deset let, vůbec nejlepší období v životě ale zažívá letos. Populární Kali se jako porotce zúčastnil televizní show The Voice, kde se v dobrém světle ukázal také posluchačům jiných hudebních žánrů a opět se mu o něco zvedla už tak velká čísla u všech písniček na serveru YouTube.

Tím nejlepším ale pro něj bylo narození jeho dcery Nelky. Ta mu otevřela dveře do nového světa a slovenský raper si nyní užívá nefalšované rodinné pohody. Kdo si ale myslel, že kvůli ní definitivně sekne z hudbou, byl na omylu. Ačkoliv je to náročné, Kali zvládá obě role. Je skvělým tatínkem, zároveň je nadále aktivním interpretem.

A nyní prozradil, na co se jeho příznivci můžou těšit. Kromě toho, že má každý víkend nabitý řadou koncertů po Slovenské republice a sem tam zavítá i za hranice, se snaží dělat nové projekty. „Ještě během tohoto léta vyjdou dva klipy,“ nažhavil fanoušky. Už příští neděli se dočkáme spolupráce s Claudií, která s ním v únoru nahrála taneční hit Len Ona a je členkou Kali Records, v polovině srpna pak uslyšíme novinku s dvorním producentem Peter Pannem.

Kali patří k nejlepším interpretům na naší scéně

Kali patří k nejlepším interpretům na naší scéně

Je až obdivuhodné, jak oblíbený interpret všechno zvládá. Tento rok už stihl vydat sólové skladby Ja sa na tom bavím Nepustím. Pokud byste chtěli zajít na jeho vystoupení, máte šanci. V České republice se objeví už příští sobotu 20. července, konkrétně zahraje v obci Prasek u Nového Bydžova. Bude to velká párty.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: