Bára Mottlová vás bude provázet pondělním dnem na Instragamu PraKultury
14.7.2019
Kategorie: Celebrity

Nenechte si ujít: Bára Mottlová ukáže svůj den na Instagramu PraKultury

Čtenáři naši, těšte se! Už zítra, v pondělí, pořádně prokoukne náš profil na Instagramu. Převezme jej totiž půvabná herečka Bára Mottlová, která vás provede svým nabitým dnem. Nakoukněte do soukromí talentované blondýnky a zpestřete si vstup do nového týdne.

Sportuje, cvičí, moderuje, zpívá. To je jen slabý výčet činností, které provozuje krásná herečka Barbora Mottlová. A protože ji máme moc rádi, rozhodli jsme se, že navážeme spolupráci a trošku vám ji přiblížíme. Půvabná blondýnka už zítra převezme náš Instagram!

Bára původně měla provázet svým dnem už minulou středu, bohužel ji ale postihly lehké zdravotní komplikace. Přes víkend se však dala do kupy a zítra vám v našich Instagram Stories ukáže, jak si žijí naše celebrity. Čeho přesně se dočkáte, je tajemství. Můžeme ale prozradit, že vás vezme třeba na skvělé představení Natěrač, v němž hrají také Leoš Noha, který se blýskl v seriálu Okresní přebor, nebo další kočka Eva Decastelo.

Kráska Bára Mottlová převezme Instagram PraKultury

Kráska Bára Mottlová převezme Instagram PraKultury

Pokud dáte sledovat náš profil, můžete se zároveň zapojit do soutěží. Momentálně hrajeme o originální vak Calvin Klein nebo o novinky Dermacol pro dámy. A to se vyplatí!

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Sledujte náš Facebook, ať vám neutečou žádné novinky. Rozhovor s Bárou čtěte zde.

Mohlo by vás také zajímat