Ondřej Havel a Johan Mádr nazí
13.7.2019
Kategorie: Celebrity

Co na ně říkáte? Ondřej Havel s Johanem Mádrem se svlékli a hráli si na kluky z plakátu

Některé celebrity prostě dobře ví, jak na sebe upozornit. Patří mezi ně i mladé vtipné moderátorské duo Fajn radia Ondřej Havel a Johan Mádr. Ti se svlékli do naha a na sociální síť postli fotku, na níž si hrají na kluky z plakátu.

Fešáci Ondřej Havel a Johan Mádr se spolu objevili v nekonečném seriálu Ulice, kde hráli nejlepší kamarády. Pak přišel další projekt, stali se moderátory Odpolední show Fajn radia. Tam je můžeme slyšet každý všední den. A že jim to jde náramně. S posluchači se totiž dokážou bavit o dost intimních tématech.

Že kluci nejsou zrovna stydlíni předvedli i teď na Instagramu. Tam totiž umístili fotku, kde jsou nazí. Není tedy vidět samozřejmě všechno, ale určitě potěšili nejedny ženské oči. Důvod? Zahráli si na představitele novinkové komedie, kteří jsou takto vyfocení na oficiálním plakátu. „Jsem si stoprocentně jistej, že režisér novýho filmu Bez věcí nad věcí udělal chybu, když nás s neobsadil do hlavních rolí…!“ napsal k fotce sympaťák Ondra.

Johan Mádr a Ondřej Havel nazí

Johan Mádr a Ondřej Havel nazí

Tato vtipná dvojice prostě ví, jak nejlépe upoutat pozornost nejen na svou maličkost, ale také na samotný film. „Od 18. července můžeš tenhle biják vidět v kinech a už od pondělí budeme soutěžit v Odpolední show o lupeny, tak buď u toho!“ nalákal ještě instagramové fanoušky Ondřej Havel.

Film Bez věcí nad věcí

Takto vypadá oficiální plakát k novému filmu Bez věcí nad věcí

Tak co na mladé pány říkáte?

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat