Jakub Štáfek končí v seriálu Ulice. Upřednostnil box, těší se na Oktagon
12.7.2019
Kategorie: Celebrity

Jakub Štáfek končí v seriálu Ulice. Upřednostnil box, těší se na Oktagon

Už se rozhodl. Jakub Štáfek definitivně ukončil působení v seriálu Ulice. Ve snímku televize Nova hrál více než deset let, nyní se vydá sportovním směrem. Chce se zdokonalovat v boxu, do kterého se bezhlavě zamiloval. Čekají ho velké výzvy.

Konec sourozenců Jordánů? To si ještě před pár měsíci žádní diváci nekonečné Ulice nemohli představit. Poté, co se rozhodla vzdát své role Patricie Solaříková, nyní odhodil scénáře také její seriálový bratr Jakub Štáfek. Rodinka se rozpadla.

Herec už si dal od natáčení jednou pauzu, jeho postava odcestovala do Kanady. V lednu však byl oznámen její návrat do děje a fanoušci byli u vytržení. Nyní opět smutní. Štáfek definitivně končí, dal přednost sportu. Chce se naplno věnovat boxu.

Štáfek, jenž se proslavil i díky roli Laviho v komediálním seriálu Vyšehrad z fotbalového prostředí, již má za sebou premiérový zápas a hodlá se postavit dalším bojovým výzvám. „Už 9. listopadu budu mít premiéru v Oktagonu. Veškerá práce mi skončila, věnuju se přes léto jen tomu. Budu mít dvoufázové tréninky,“ řekl pro Super.

Jakub Štáfek hrál v seriálu Ulice téměř 14 let

Jakub Štáfek hrál v seriálu Ulice téměř 14 let

Herecký komfort vymění za tvrdé rány. Už má za sebou nejedno zranění. „Hůř se s tím mluví, jinak je to v pohodě,“ potvrdil Štáfek s tím, že nyní bude mít konečně čas na pořádnou přípravu. „Teď přijdou ostřejší tréninky. Potřeboval jsem před kamerou ukončit veškerou práci, abych producentům případně nedělal problémy, že budu na natáčení chodit se zlomeným nosem.“

Tak snad bude v kleci zářit jako před kamerou. Držíme pěsti.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram, TV Nova

Sledujte náš Instagram a Facebook, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže.

Mohlo by vás také zajímat