Babora Strýcová na Wimbledonu zářila. Martin Dejdar blahopřál Lucii Šafářové
11.7.2019
Kategorie: Celebrity

To je úlet! Dejdar gratuloval k výkonu těhotné Šafářové, hrála ale Strýcová

Barbora Strýcová předváděla na letošním Wimbledonu famózní výkony. Ačkoliv nepostoupila do finále, protože ji vyřadila favorizovaná Serena Williams, zaslouží si velký obdiv. Českou tenistku chtěl pochválit i herec Martin Dejdar. Nechtěně však ocenil těhotnou Lucii Šafářovou, která už ukončila kariéru.

Chtěl ji poblahopřát k velkému úspěchu, namísto toho si ale uřízl pořádnou ostudu. Martin Dejdar sledoval tenisový Wimbledon, na němž se představila i Barbora Strýcová. Ta se probojovala mezi nejlepší čtveřici, načež si zasloužila hercův obdiv. Nebo vlastně ne?

Rodák z Vysokého Mýta po skončení čtvrtfinálového zápasu napsal na svůj Facebook příspěvek, v němž nepochválil Strýcovou, nýbrž Lucii Šafářovou. Ta přitom na londýnském grandslamu nebyla, jelikož už ukončila kariéru. Navíc by ani nemohla, je těhotná a čeká miminko s Tomášem Plekancem.

„Musím říct, že Lucie Šafářová je super borec. Její zápasy za poslední dva dny byly nádhernou ukázkou disciplíny a vnitřní síly. Tohle je skutečná osobnost, nikoliv celebrita. A to je rozdíl! Lucie, tleskám,¨ stálo v jeho příspěvku. Když jej někteří upozornili, že ocenil jinou Češku, status upravil.

Martin Dejdar omylem pochválil jinou tenistku

Martin Dejdar omylem pochválil jinou, již bývalou tenistku

Dejdarovo chybou se nyní baví řada českých sportovních fanoušků. Příliš velkou hlavu si z toho ale dělat nemusí, splést se je lidské.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Koláž PraKultura/Facebook

Sledujte náš Facebook a Instagram, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže.

Mohlo by vás také zajímat