Protheus z kapely Dymytry umí roztleskat fanoušky
10.7.2019
Kategorie: Hudba

Protheus jako Viking z Islandu. Koncerty Dymytry mají pekelnou atmosféru

Divácká kulisa byla na koncertech Dymytry vždy výborná. To, co však probíhá během této festivalové sezony, je hotové peklo. Frontman kapely Protheus vždy dokáže dostat fanoušky do varu. Z roztleskaného davu pod pódiem naskakuje husí kůže.

Kam přijedou, tam je plno. A není to náhoda. Metalová partička Dymytry prostě umí své posluchače dokonale zabavit. Díky energickým songům, které skupina každoročně nahrává, se navíc fanouškovská základna neustále rozšiřuje. Na rozdíl od mnoha tuzemských skupin jim to hraje i naživo, divák dostane za investované peníze do vstupenek zaručenou kvalitu.

A nejen to. Každá show zamaskovaných borců vás nabije neskutečnou energií. Během právě probíhající letní festivalové sezony to platí dvojnásob. Jan „Protheus“ Macků, frontman kapely, totiž při koncertech používá podobný rituál, jakým se prezentují fanoušci islandské fotbalové reprezentace. Zpěvák sjednotí tisícový dav, přičemž všichni začnou ve stejný okamžik tleskat. Neskutečná atmosféra!

Vidět zaplněný kotel na prestižním festivalu Votvírák, jak tleská jako jeden muž, je něco fantastického. Dymytry se na Facebooku pochlubili také videem z vystoupení na Pekelném ostrově. I zde předcházela populární bombě Strážná věž  „tleskací“ spolupráce s posluchači. „Pekelňák? Jedním slovem sen!“ napsala kapela k monstróznímu příspěvku.

Koncert Dymytry rovná se fantastický zážitek. Pokud se chystáte na některé z nadcházejících vystoupení, máte se na co těšit.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Archiv

Sledujte náš Facebook, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže.

Mohlo by vás také zajímat