Tvář magazínu PraKultura Milan Peroutka má zpátky svůj Instagram
10.7.2019
Kategorie: Celebrity

Milan Peroutka má zpátky svůj Instagram. Život bez sítí je ale fajn, uvedl

Milan Peroutka je zpátky! Tedy jeho Instagram. Profil českého zpěváka byl na sociální síti přes měsíc neaktivní, což spoustu fanoušků zneklidňovalo. Moderátor Snídaně s Novou nyní prozradil, proč mu Instáč nefungoval. Je to zajímavé povídání.

Nejedna známá osobnost už se stala terčem hackerských útoků. Někteří o své účty na sociálních sítích definitivně přišli, další je zase měli po nějakou dobu zablokované. Nic příjemného. Své o tom ví také tvář magazínu PraKultura Milan Peroutka. Ten musel být bez svého Instagramu déle než měsíc!

A co se vlastně stalo? Účet, který má přes 100 tisíc sledujících, mu byl nejspíš „uzamknut“ z preventivních důvodů, když se na něj přihlašoval z nového telefonu. Nyní, po opětovném spuštění svého profilu, se Milan podělil o celý příběh se svými příznivci. Příběh jako z knihy.

View this post on Instagram

Ahooooj instagramáci, to koukáte, kdo vás zdraví, coo?😅 Tak kde jsme to vlastně skončili..?💁🏼‍♂️ Povim vám historku, která vás v éře hysterií zabezpečování vašich účtů patrně trochu zmate. Psal se 29. květen a já v autě směr @socialawards nastavoval novej telefon. Myslim, že jsem byl ten večer jedinej člověk, kterýmu v sále nefachal instagram.😅 Zdálo se mi to jako dobrej fór. Teda druhej tejden o něco míň, a šestej tejden už to byla noční můra. Appka mi při každym pokusu o přihlášení hlásila error, a to od tohoto večera úplně všude. Na řešení problémů jsou tu všenapovídající návody, a když váš trabl i přesto neřeší, můžete vyplnit krátký formulář, který si nikdo nikdy nepřečte.🤝😅 Takže nastala fáze hledání toho správného kontaktu, který vám tam něco klikne a zachrání tak váš onlajn život. A to je dneska velmi důležitá kompetence.✌🏼 Prosim vás, já třeba před pár dny volal 57 minut s pánem z Irska. V půlce rozhovoru na mě zkoušel, že máme špatnej signál, tak jsem hlas zesílil, aby mě snad slyšel i bez toho telefonu🤣, pak zase že mě čeká hodně papírování u soudů. Proč jako?? Nepochopil jsem to. Instáč má moje číslo, občanku, mail, facebook. Verifikaci profilu i dvoufázový ověření. Možná právě v duchu všech těhlech zabezpečení se mi při pokusu o první přihlášení z nového zařízení raději zablokoval. Who knows? Podstatný je, že už to jde. A že jsem našel člověka, kterej měl skutečnej zájem mi pomoct. Romane, díky, máš u mě reklamu na cokoliv!🤣 Taková otázka do diskuze – všimli jste si vůbec, že jsem tu nebyl?🤔 Hodně lidí mělo za to, že jsem si naordinoval detox. Jako to je jistě hezká a rozumná věc, ale pouze s vědomím, že ho můžete kdykoliv ukončit.🤨 Pár kamarádů se urazilo, že jsem jim neodepisoval, a nějaký spolupráce brblaly. Ale jsem tady, jsem tu pro vás a jsem rád. Život bez sítí je fajn, ale tahle aplikace umí tolik úžasnejch věcí! No nic, tak teď na mě při rolování zase sem tam narazíte, tak nezapomeňte taky občas hodit nějaký to srdce či koment, ať si to uděláme hezký. Nezdráhejte se začít klíďo hned!😄 Děkujeme za pozornost a přejeme hezkej večeeer!❤️ #comeback #instafamily #perutaci

A post shared by Milan Peroutka (@milanperoutka) on

Třebaže Milan přiznal, že život bez sítí je fajn, fungovat bez něj už veřejně známé osobnosti nemohou. Jsme tak rádi, že je jeho profil opět funkční!

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Sledujte náš Facebook, ať vám neutečou žádné novinky. A vyzkoušejte si kvíz.

Mohlo by vás také zajímat