PARÁDA fest Frekvence 1 proběhne už 10. srpna na Konopišti
9.7.2019
Kategorie: Hudba

PARÁDA fest Frekvence 1 láká na hvězdy. Zahrají Eddie Stoilow i Slza

V sobotu 10. srpna proběhne v přírodním areálu na Konopišti další ročník populárního festivalu PARÁDA fest Frekvence 1. Na hudební akci se představí známé kapely jako jsou Mig 21, NO NAME, SLZA, Rybičky 48 a řada dalších oblíbených interpretů. Návštěvníci se mohou těšit i na moderátory Frekvence 1 nebo zajímavou soutěž. 

Jednodenní hudební festival PARÁDA fest Frekvence 1, který je zaměřen na pop a rock, se blíží. Hostit jej bude opět krásné prostředí Přírodního divadla Konopiště v blízkosti města Benešov. I letos má co nabídnout fanouškům naší hudební scény, dorazí navíc také hosté ze Slovenska.

„PARÁDA fest Frekvence 1 letos oslaví již čtvrtý ročník a jsem hrdý, že můžu říct, že zatím každý z těch minulých byl úspěšnější než předchozí. Spojení hudebního rádia a jeho vlastního festivalu prostě funguje, baví nás, a především naše posluchače. A baví i kapely, mezi kterými letos nebudou chybět třeba skvělí Mig21, Rybičky48 nebo nastupující hvězdy TheSilverSpoons,“ zve na letní akci marketingový ředitel Active ČR, Pavel Renčín, jehož tým má festival na starosti.

Potkejte se s moderátory

Návštěvníky potěší rovnou dvě hudební pódia, kde vystoupí další umělci jako Marta Jandová, Lenka Filipová, Michal Hrůza, SLZA, I.M.T. Smile, Eddie Stoilow, Walda Gang, COVERS forLoversGroove Army: RoyalSquad. K dispozici bude také fotokoutek Frekvence 1, kde bude možné si vytvořit vzpomínku na tento skvěle prožitý den. Těšit se můžete i na osobní zážitky s moderátory.

„Na jeden den přestěhujeme vysílací studio na Paráda fest. Budeme odtamtud odbavovat speciální festivalový program. Což ovšem neznamená, že budeme dělat přenosy koncertů. Kdo chce slyšet účinkující, musí přijít. V rádiu budou zajímavosti z backstage a atmosféra festivalu,“ prozrazuje Miroslav Škoda, ředitel rádia Frekvence 1.

Postaráno bude také o děti. Přijďte ve žlutém

Na své si přijdou i ti nejmenší návštěvníci. Po celou dobu trvání festivalu bude v areálu velká dětská zóna. Hravé prostředí nabídne mnoho atrakcí, a to zcela zdarma. O pořádnou zábavu ratolestí se postará pestrý program.

„Pro všechny účastníky Paráda festu máme výzvu: Přijďte ve žlutém! Pro všechny žluťásky budeme mít překvapení – hru o peníze a mobily. Stačí jeden kus oblečení – tričko nebo čepice. I ponožky uznáme. K rozdání máme připraveno 20 tisíc korun a čtyři smartphony. Tak přijďte ve žlutém a buďte ve hře,“ vyzývá Miroslav Škoda.

Paráda fest má pořádně nabitý line-up

Paráda fest má pořádně nabitý line-up

Vstupenky na festival si můžete zakoupit prostřednictvím předprodejní sítě TicketStream. A pozor, o dva lupeny si zahrajeme i zde na webu. Další soutěž pak proběhne na našem Instagramu.

Text: Redakce PraKultura
Foto: PARÁDA fest

Mohlo by vás také zajímat